| DnZuuL a întrebat:

Poti iubi dar fara sa iti dai seama?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu.

| mona a răspuns:

E imposibil sa nu iti dai seama cand iubesti pe cineva

| KARINA2012 a răspuns:

Dragostea vine pe nesimtite...iti fura gandurile, apoi iti controleaza dorintele, si uite asa, usor, usor iti acapareaza toata fiinta.
Poate la inceput nu stii ce simti cu adevarat:prietenie, simpatie, insa vine un timp cand dragostea se cuibareste de-a binelea in sufletul tau.Si poate sa ramana acolo pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric DA.

| naitreaba a răspuns:

Sigur ca da... persoana iubita te intereseaza din ce in ce mai mult, o simti foarte familiara, iti place prezenta ei, o ajuti cu orice poti.

| RafaelTaru a răspuns:

Unii pot sa zica "Cat de prost poti sa fi". Eu iti zic ca se poate intampla sa nu iti dai seama la inceput dar peste mult timp sa iti dai seama mai ales daca esti intr-o perioada in care nu te vezi cu acea persoana sau dupa ce te-ai despartit de acea persoana.