| GigiDin13 a întrebat:

Cum poti iubi si ura o fata in acelasi timp?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Cand isi face destul rau cat sa o urasti si o iubesti desi numai vrei

| neutrino a răspuns:

Simplu: o iubesti pentru ca e frumoasa si o urasti ca nu este cu tine.

| Dariusuu a răspuns:

E imposibil.

| Voidwithin a răspuns:

O iubesti cand se comporta frumos cu tine si o urasti cand iti face mult rau.

| NnDWtf a răspuns:

Nu poti. Poti sa o iubesti pe ea dar sa urasti ceea ce a facut/face.

| cristyle a răspuns:

Asa e dragostea...

| Abbcdd a răspuns:

Cu stilwinking

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Cum?>Doamne..cum adica? nu mi s-a intamplat asta in viata mea si nici nu pot sa-mi imaginez asa ceva!

| Glsukab a răspuns:

Pot sa spun ca si mie mi se intampla chiar si azi am patit ne jucam o luam in brate chestii si dupa cateva minute mi-o zis nu stiu imi venea s-o strang de gat laughing)

| NewAge a răspuns:

O placi/iubesti, nu ii spui, apare unu sta cu ea, se strang in brate => gelozia => o urasti si o iubesti in acelasi timp (cel mai greu de suportat si complicat sentiment)