| andadada a întrebat:

Daca m-am iubit cu prietenul meu, imbracati fiind si s-a udat pe pantaloni astfel incat m-am udat si eu pot ramane gravida?(sunt virgina) va rog fiti seriosi

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
de ce nu lasati joaca asta pentru o varsta adevarata?
http://www.qbebe.ro/......inata__q__
uite intrebari si raspunsuri ce ar putea sa te ajute sa fi documentata.
nu ai cum sa ramai prin haine.
O zi buna:)

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Da si cu siguranta o sa ai tripleti

| RAY a răspuns:

Saracul sa urinat pe el cand tea vazut tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Fatamuntilor a răspuns:

Am o intrebare... cati anisori aveti voi? Te-ai udat pentru ca ai fost excitata si slava Domnului, nu esti gravida.
Daca ne-am lua dupa jocurile adolescentilor popualatia ar fi mut mai mare.

| h3r a răspuns:

Nu te-ai iubit îndeajuns.

| BlueViP a răspuns:

Stai linistita, sperma nu supravietuieste decat in interiorul vaginului. Nu ai cum sa ramai insarcinata decat in timpul actului sexual. Nu ai de ce sa-ti faci griji

| g4mma a răspuns:

Da normal femeie :O, tu n-ai stiut ca in vagin exista un magnet pentru spermatozoizi? si daca a ejaculat la 1 km de tine tot e posibil sa ramai insarcinata!

| Deyutza1039 a răspuns:

Cu apa v-ati udat? raised eyebrows Nu poti ramane insarcinata daca nu ati facut SEX! Cati ani ai?

| deeah2elen a răspuns:

Nu.nu poti ramane gravida daca esti virgina.

| Roxxanne a răspuns:

Nu

| GuessWho95 a răspuns:

rolling on the floor)))))) cat de penal ii baiatu sa-si dea drumul pe el... straight face

| Babaul a răspuns:

Eu am auzit de unii care s-au "iubit" pe chat si au ramas gravizi. Toti!