| Beatrice93 a întrebat:

Poți ramane insarcinata daca ai avut contact sexual protejat dar s-a scurs puțină sperma prin peretii prezervativului?! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este 100% IMPOSIBIL ca lichidul spermatic sa poata sa treaca prin materialul de latex al prezervativului si sa se produca ceea ce ai intrebat : ''...dar s-a scurs puțină sperma prin peretii prezervativului?! '' In concluzie este 100% IMPOSIBIL ca sa poti ramane insarcinata astfel. Sanatate!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi cum naiba a curs dacă zici că nu s-a spart?

| Beatrice93 explică (pentru Adry05):

A curs pe jos acolo unde sta strans... pentru ca a terminat si a mai continuat timp de cateva secunde...iar cand am pus mana am observat ca iesise putin, si restul era in prezervativ!

| Andreeush a răspuns:

Doar dacă s-a spart prezervativul poți rămâne însărcinată.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu,e imposibil.

| Larysa690 a răspuns:

Da,doar daca era spart.

| Beatrice93 explică (pentru Larysa690):

Nu era spart, nu s-a spart! Doar s-a prelins putin pe jos, a iesit putina sperma si restul era in prezervativ!

| Beatrice93 explică (pentru Larysa690):

Buna! Scuze de deranj stii cumva cum se calculeaza distanta dintre menstre ca sa pot sa mi calculez data conceptiei?