| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa ai dureri de spate dupa ce ai ajuns la orgasm?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai facut sex in pozitii incomode, sau asa numitul sex sportiv cu folosirea unor fantezii sexuale, s-ar putea ca la final sa te doara coloana vertebrala.Insa in nici un caz durerea nu se datoreaza eliberarii energiei acumulate in momentul orgasmului. Dimpotriva, orgasmul iti induce o stare de beatitudine.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu, doar in cazul in care ai stat intr-o pozitie neconfortabila pentru spate

| TSO7 a răspuns:

Sigur că poți avea orice tip de dureri, mai ales daca te bate partenerul în timpul actului sexual.

| SySwOw a răspuns (pentru TSO7):

Stii cum se spune "Iubirea doare"hee hee

| SkyPilot a răspuns:

Nu este de la orgasm, ci de la felul in care ai ajuns la el happy Multe din pozitiile in care partenerul este in spatele tau, sau cele in care funduletul tau este ridicat iti pot provoca la inceput astfel de dureri.

| EuforikcuKappa a răspuns:

Nicidecum nu poti avea parte de dureri.
Poate doar din cauza efortului sau din cauza pozitiei prelungite in timpul actului.
Poti exclude varianta ta!