| Anny1 a întrebat:

Poti sa fii insarcinata dupa 6 teste negative (doar 2 din prima urina de dimineata) apoi dupa 3 luni consecutive de menstruatie, fara greturi ameteli pofte dureri in dif. zone. + mersul la ginecolog dar nu i-am spus. M-am dus la doctor prin"luna 2 de sarcina" acum sunt in apropierea lunei a 4. pot sa fiu.sigh dau fundita si vot. Va multumesc Tuturor astept cat mai multe pareriwave!

Răspuns Câştigător
| Piticutsss a răspuns:

6 teste negative, menstruatie in fiecare luna, doctor. Nu ai cum sa fii insarcinata, stai linistita,... happy sau poate ca tu iti doresti asta. Din intrebarea ta nu se prea inteleg foarte multe :*

2 răspunsuri:
| Anny1 explică:

Nu,nu vreau sa fiu.kiss Multumesc pentru incurajare

| Mikka09 a răspuns:

Nu prea ai cum sa ramai insacinata mai ales daca ai mers la ginecolog