| chiftelutacrocanta a întrebat:

Poti sa iubesti o persoana fara sa-ti pese de tine insuti deloc?

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu. Pot sa iubesc o persoana, dar in acelasi timp sa imi pese si de mine.

| RainmakerX a răspuns:

Nu are cum sa nu-ti pese deloc de tine insuti.

| Florentina9210 a răspuns:

Eu nu iubesc pe nimeni, stiu sunt egoista.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cateodata da, cateodata nu. Asa sunt astia din zodia leu, cand ne admiram, cand ne detestam. Is something normal.

| Ardeleanu_Floryn_2000 a răspuns:

Orice se poate pe lumea aceasta. poti sa faci ORICE doresti, in afara daca afecteaza legea Statului
Primesc Funda?

| nebunuldistrugatordesperante a răspuns:

Eu iubesc trei persoane ( eu; persoana mea si cu mine ) deci imi pasa si de mine laughing))))