| deathlord01 a întrebat:

Poti scapa de smegma neplacut mirositoare, albicioasa si branzoasa?

10 răspunsuri:
| alexiaa a răspuns:

Poti.Trebuie doar sa te speli zilnic(sa nu zic de doua ori pe zi).

| deathlord01 explică (pentru alexiaa):

Mersi mult alexiaa. Poate ti se pare ceva iesit din comun dar obisnuiesc sa ma spal de 2 ori pe zi acolo.

| UNDEADM8 a răspuns:

Poti incerca sa faci o baie.

| deathlord01 explică (pentru UNDEADM8):

Pai baie tot fac dar chestia e ca tot apare inapoi chestie de aia.Intrebarea mea e daca pot scapa de tot de chestia asta.

| alexiaa a răspuns (pentru deathlord01):

Daca te speli zilnic si tot apare nu e ok, poate e o candidoza.In cazul asta e mai bine sa mergi la un medic, sau, incearca sa iei niste metronidazol tb.cateva zile.

| nebunu_5532 a răspuns:

Poti incerca sa te apleci si sa iti iei singur penisul in gura, iar in acest mod te speli singur cum fac si ciinii!

| deathlord01 explică (pentru nebunu_5532):

Atat te duce capul? Boala ta e mai nasoala ca a mea bai.

| NANANAHehh a răspuns:

Dooooamne! nu e nici o boala oameni buni! dac nu ai avea acea scurgere toti microbii ar intra acolo ca intr-un mall.te protejeaza de bacterii.are rolul foarte important in organism.nu ma contraziceti pentru ca mama e ginecolog(nu dau numele)

| alexiaa a răspuns (pentru NANANAHehh):

Fara supare...i-ai spus mamei tale si ca miroase neplacut, ca are culoare alba si ca e in exces? Eu cred ca ai uitat aceste amanunte! Ia mai incearca odata si spune-i omului exact ce sa faca daca tot e ginecolog mama ta! Asa poate il ajuti mai mult decat facand impresie cu profesia mamei tale!

| Ciur3a a răspuns:

Apa si sapun laughing