| Manu223 a întrebat:

Povestea mea incepe asa: in noiembrie am inceput sa vorbesc cu o fata. Ne-am inteles foarte bine chiar erau si niste comentarii cu niste apropouri (cand vorbeam prin mesaje) mai peste ceva timp am aflat ca era impreuna cu cineva( cand incepusem sa vb cu ea nu cred ca era impreuna cu tipul ala). Am continuat sa vb cu ea dar m-am comportat ca un prieten, am sustinut-o cand avea probleme si i-am fost alaturi(chiar a remarcat si mi-a multumit) acum o sa se desparta de tipul ala in cateva zile. Ma gandeam ca dupa sa imi incerc norocul noi fiind super apropiati vorbind in fiecare zi, credeti ca ar avea macar o mica atractie sa incerc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este de datoria ta sa incerci, sa faci tot posibilul de a o face si pe ea sa devina interesata de o relatie cu tine. Sa-ar putea ca aceasta sa fie ocazia ta de a reusi, iar daca nu va iesi nimic vei fi multumit sufleteste ca ai incercat si nu ai stat ca un mormoloc, fiindca orice s-ar intampla, oricum nu ai nimic de pierdut indiferent care va fi rezultatul final al incercarii tale. Succes!

4 răspunsuri:
| Manu223 explică:

Aa si mereu a apreciat cand am iesit cu ea

| Manu223 explică:

Si vreau sfaturi cum o pot seduce sau cum sa ii arat ca tin la ea

| Crackman a răspuns (pentru Manu223):

Daca o iubesti cu adevarat, totul o sa vina natural. Ideea este sa comunici deschis cu ea mereu

| Manu223 explică (pentru Crackman):

Eu o iubesc enorm... am incercat sa vb cu alte fete dar nu a functionat parca nu era ce trebuie.