| Sheiscrazy_5440 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna s-a indragostit de un baiat... Ei se intelegeau foarte bine inainte vacanta de vara... Apoi nu s-au mai vazut i pe timpul vacantei. Cand a inceput scoala, ea si-a dat seama ca-l place. Recent m-a intrebat pe mine cum sa faca sa se apropie mai mult de el. Planul ei este ca la un moment dat sa-i spuna ce simte. Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Azkadella a răspuns:

Pai sa vorbeasca cu el despre ce ii place lui despre orice si dupa cateva convorbiri sa ii spuna ce simte. daca ii va place de ea or sa fie impreuna daca nu sa nu insiste pentru a nu strica prietenia. te pup

| Uw33Ty a răspuns:

Hmm... pai mai intai sa ii puna lui intrebarea daca simte ceva pentru ea ...si in functie de ce zice el zice si ea si cred ca daca o sa o ajutzi va reusi succes happy