| Simplyy a întrebat:

Prietena mea e ascunsa in ea cand vine vorba de sex. Si as vrea sa o fac cu ea... Am avut de multe ori ocazia sa ne sarutam, dar erau prea multi in jur. Pe gura ne mai pupam. Vreau sa o facem ca intre fete. Si nu stiu cum sa ii zic, imi doresc enorm asta. Vreun sfat?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate prietene-i tale i plac masculii si de aceea nu vrea sa o faca cu tine

Răspuns utilizator avertizat
| Danapiandi a răspuns:

Poti pur si simplu sa o intrebi direct. Cine stie... Poate ea nu vrea happy Poate ei ii plac baietii happy

| Simplyy explică (pentru Danapiandi):

Daca o intreb direct, si nu ar vrea, nu o sa mai vorbeasca cu mine, asa cred... Ce as face in cazul asta?