| dan19tl a întrebat:

Prietena mea este in pat sta la laptop... vreau s-o musc de gat, credeti ca este o idee buna? ce alte idei mai aveti? am nevoie de raspuns urgent pana nu se ridica

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Faci ce vrei dane.

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Eu zic sa mergi la ea incet o pupi pe gat si dupa pe buze si iar pe gat si dupa o musti incet si suav de buze si dupa de gat si o asezi pe jos si dupa vezi u ce faci laughing

| anonimanonima a răspuns:

Depinde, daca ii place.
mai binne sarut-o.

| piktor a răspuns:

Da`i si un pumn daca tot sta dejaba. macar de ar face niste cartofi pai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o idee buna :d musc`o dar incet eu sunt fata si stiu cum se simte. ia-o usor poate ea nu`si doreste...sau crede ca vrei sa ajungi la sex.vezi tu. mangai`o pe ceafa sau fund in timp ce o musti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut-o incet pe buze, apoi pe obraz, ia-o in brate si apoi daca vrei musco incet :X succeslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, eu zic s-o lasi in pace! Sigur se uita la ceva interesant... si strici atmosfera linistita din pat! Succes!