| IubesteEa a întrebat:

Prietena mea l-a intrebat pe fostul meu prieten daca mai vrea sa fie cu mine si el a zis nu, de ce ca e proasta, si de ce e proasta, asa ca s-a schimbat ca nu mai e cum era inainte asa mi-a spus prietena mea eu una nu am fost de fata si am intrebat-o daca mai e ceva si ea a zis nu si de fapt mai era ceva a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine fiindca sunt urata si cica si-a batut joc de mine si apoi i-a spus ca ma iubeste, si ca inainte ma iubea 50% deci voi ce credeti? ea a mintit? sau el? adevarul este ca inainte de ia zice ca isi bate joc de mine i-a spus prietenei mele ca ma iubeste si a fost sincer ca s-a uitat in ochii ei de ce a zis ca ma iubeste apoi ca isi bate joc de mine? ce trebuie sa fac? va rog raspundeti la intrebari cel mai bun raspuns primeste funda si va rog de ce a zis ca ma iubeste apoi ca isi bate joc de mine? m-o fi iubit cu adevarat? mersi si fara raspunsuri de genu,, ce copil prost,, sau mai multe

Răspuns Câştigător
| micutza_6286 a răspuns:

Eu am alta parere:daca el te considera urata de ca mai statea cu tine? Eu cred ca prietena ta minte (fara suparare) pentru ca el nu avea de ce sa minte ca te mai iubeste.Acum hai sa fim seriosi.Nici un baiat nu sta cu o fata urata atata timp cat poate avea toate fetele din lume.Eu cred ca te iubeste, dar acum totul depinde de tine.

8 răspunsuri:
| Ceapone66 a răspuns:

Nu zice nimeni ca esti copil prost. Doar ca nu are nimeni un raspuns pentru tine. Are "El" (fostul iubit, nu Dumnezeu) raspunsul dar nu stiu daca ti-l va da. Oricum cea mai inteleapta decizie ar fi sa tratei cu indiferenta problema si sa iti gasesti pe cineva sa te iubeasca asa "urata" cum esti. big grin
Cu toti trecem prind adolescenta.

| IubesteEa explică:

Alex tu esti prosttongue

| diclorofosfat a răspuns:

Pentru ce cauti cu atita disperare daca te-a iubit sau nu? E greu, te cred, ieri m-am despartit de iubitul meu cu care ne vedeam 1 an. Dar de ce te tii de trecut? Mai ales daca el vorbeste asa despre tine, eu zic sa uiti, sa mergi mai departe cu capul sus, si sa nu te joci dea telefonul strica, prietena ta poate interpreta cuvintele lui in felul ei. Fiecare aude ce vrea.
Bisous

| cristinuta01 a răspuns:

Nu ai cum sa stii ca te-a iubit daca a zis ca esti proasta si urata pe deasupra. s-a uitat in ochii lui ce prostie. nu ai cum sa stii ce e in sufetul cuiva.

| opium a răspuns:

Simplu ca buna ziua...nu te-ai schimbat, tot pr0asta ai ramas!

| opium a răspuns:

Te-ai gandit mult sa dai replica asta,nu? Invata sa scrii,plus niste gramatica,sa te exprimi, sa vorbesti coerent si abia apoi sa mi te adresezi, fetito.

| dededydy a răspuns:

Pai,eu cred, ca sunt mai multe variante, cum ar fi :ori ea il place si vrea sa va despartiti pentru ca ea sa fie impreuna cu el, ori el si-a batut joc de tine dar nu cred ca astfe ma gandesc ca nu ar mai fi spus cu atata sinceritate ca te iubeste.Tu esti atat de sigura ca ea spune adevarul?

| JuLyAnGeL a răspuns:

De ce chiar a fost nevoie sa iti bagi prietena in relatia ta? Crede-ma niciodata dar niciodata sa nu mai faci greseala asta.CA tine am facut si eu si pana la urma nu a iesit deloc bine.referitor la problema ta exista optiuni:
1.Prietena ta (nu conteaza cat de apropriata iti este)il place pe fostul tau iubit si a inventat tot.
2.Prietena ta nu a mintit si baiatul a spus aceste lucruri deoarece ori te crede disperata dupa el(pentru ca ti-ai pus prietena sa il intrebe ceva ce si tu ai fi putut sa il intrebi)si fara tupeu (pentru ca nu ai avut curajul sa il intrebi chiar tu acele lucruri).In orice caz tipul este un nesimtit si nu te merita deloc.In plus tu nu esti nici proasta nici urata asa cum zice el.Nu mai pune la suflet!