| SexMachines a întrebat:

Prietena mea mi-a spus ca ii e dor de fostul ei iubit! Ce pot facee? Pleaseee

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Sa-i multumesti! pentru ca a recunoscut si ti-a zis asta. e cel mai bine, acum separati-va cat mai rapid, spre binele tau si fi fericit ca nu s-a intampalt mai tarziu sau pe la spatele tau. reorienteaza-te spre cineva care sa te merite. numai bine

8 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Asta inseamna ca nu se simte bine in largul tau si nu ii oferi dragostea si afectiunea de care ea are nevoie, din aceasta cauza se gandeste la fostul, poate alaturi de el a avut parte de mai multe. Incearca sa fii tu insuti si sa o iubesti si pentru ea, nu doar pentru tine.

| LiviuuuXD a răspuns:

Daca o iubesti, las-o sa plece.
Daca se intoarce, e a ta.

| imale a răspuns:

Las'o sa mearga la fostul ...sa ii treaca dorul, sa mearga pentru totdeauna. Incat zice de astea, se pare ca inca il vrea pe el, si nu pe tine.

| Melancolică a răspuns:

Să o laşi să facă ce vrea, când o să fie cu fostul o să te vrea pe tine şi tot aşa. N-ai de ce să ceri milă cuiva ca să stea cu tine!
Baftă!

| Anonimul674 a răspuns:

Sa-i gasesti alt iubit pe care sa-l placa. In ciuda complexitatii ei, dragostea este foarte simpla.

| Woman2Womanro a răspuns:

Nici macar nu a incercat sa iti ascunda asta. va trebui sa afli de la ea daca mai da o sansa relatiei voastre sau daca ar fi mai bine sa isi vada fiecare de drumul lui.

| pcobra a răspuns:

Cauta-ti alta prietena. Daca ea se mai gandeste la fostul, n-are nici un rost sa mai stati impreuna. Sunt atat de multe fete frumoase si de treaba, iti gasesti tu una!

| DamianTeodora a răspuns:

Sa o intelegi si sa nu o critici.