| exactcumvreau a întrebat:

daca ai penisul putin stramb din cauza masturbarii ce credeti ca va zice prietena? si daca ee virgina credetica o va durea tare? dau fundita

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Penisul nu se stramba din cauza masturbarii.
Cu ce te deranjeaza ca este curbat? Te deranjeaza la mictiune sau exista dureri?
In stare flasca penisul este flexibil, moale si atarna putin curbat. Cand intra in erectie, se ridica la orizontala, creste in lungime si grosime, devine rigid, drept ( la majoritatea baietilor) sau usor curbat (mai rar). Penisul care se curbeaza cand intra in erectie este la fel de normal ca cel care nu se curbeaza. Se mai numeste penis in forma de banana, si functioneaza la fel cu un penis drept.

Penisul curbat poate fi congenital (baiatul se naste cu el asa) sau poate sa apara prin vindecare dupa un accident in care penisul este lovit puternic si tesutul de la interior este afectat.

19 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce te ai masturbat de l ai strambat? cleste, patent?

| Azµre a răspuns:

Nu te mai masturba.
Nu va zice nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te-a mintit ca ai penisul stramb din cauza masturbarii?

| d3javw a răspuns:

Cum a fost experienta?

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Prietena ta daca te iubeste te va intelege mai mult ca sigur si de durere probabil este aceiasi adica una suportabila asa ca nu iti face griji

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Da buna asta

| PassingBY a răspuns:

Nu se poate să ai penisul strâmb de la masturbare. Te-ai informat tare greşit.

| SGFlorinel a răspuns:

Nu are treaba masturbarea cu forma. posibil sa fie stranb din cauza ca tot timpul sta in slipi stramb.

| SyndicateX a răspuns:

Eu am auzit ca este un avantaj ca ai penisul stramb in unele pozitii deoarece provoaca placere mai mare femei.Nu cred ca pe fata o va deranja acest lucru.

| VictorVictoras a răspuns:

Daca o va durea nu are legatura cu forma penisului si asta conteaza de cum te vei comporta tu cu ea si cat de bine esti pregatit dar vazand intrebarea pusa de tine se pare ca nu prea esti mai da-i pace ceva timp pregateste-te mai bine si apoi vei putea sa o faci fericita happy

| SoundTHeWave a răspuns:

Sa sti ca orientare penisului, spre stanga sau dreapta nu are elgatura cu masturbarea, ci doar cu faptul ca tu il ti, in pantaloni ori spre stanga ori spre dreapta dar niciodata drept.

| Auroree a răspuns:

1. Penisul de la masturbare NU SE STRAMBA laughing (poate fi doar o chestie genetica)
2. Durerea la fata. depinde de finetea cu care iti faci tu treaba laughing nu ar trebui sa o afecteze "problema" ta

| flippy94 a răspuns:

Indreaptal in menghina laughing)

| ChocolattexD a răspuns:

Nu-ti fa griji, nu din cauza masturbarii ai penisul "stramb"..Eu te sfatuiesc sa comunici cu ea inainte de actul sexual,mai ales daca e prima data. Dupa ce ati vorbit ar fi bine s ate asiguri daca chiar e pregatita,iar daca nu e pregatita din punct de vedere emotional ai putea sa o mai astepti putin, iar daca e chiar pregatita ar fi bine sa nu grabesti lucrurile, s-o iei usor, si sa nu ai asteptari la ceva foarte "bestial" deoarece la ea fiind prima data o sa fie mai greu [depinde de tine]. Trebuie sa ai rabdare, sa fi calm si linistit si sa o ajuti si pe ea sa fie relaxata.Nu uita de prezervativ! Ai grija de tine si succes!

| Mangafa a răspuns:

Subscriu ce au spus ceilalti utilizatori, nu ai cum sa ai penisul stramb de la masturbare! Cat despre ea, sunt sigur ca vei fi gentil si atent. Asa ca fara probleme, bafta!

| DarkOrbitHack a răspuns:

Dar ce treaba are masturbarea cu srambarea penisului laughing))