| Almost4Ever a întrebat:

Ceau TPU, prietena mea vrea sa ii fac sex oral, dar mie mi se pare scarbos... oare se va supara daca ii voi spune nu?
VOI ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Despre sexul oral, multora le displace atat sa-l practice, cat sa le fie practicat. Deci, spune-i-o foarte frumos, in asa fel incat sa nu se simta jignita, ma gandesc. Explica-i ca tie nu-ti place in general chestia asta, dupa mine n-ar avea motive sa se supere, pana la urma nu te forteaza nimeni sa faci asta si nici nu esti singurul. Chill.De obicei, oralul face parte din preludiu, so, poate candva va fi necesar, zic eu.

17 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Parerea mea este ca e prietena ta, ca de-ar fi fost a mea nu as fi stat sa ma gandesc.

| DNSK a răspuns:

Dar ea sa ti-o suga tie? mhm..nu prea merge.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
E cam indrasneata prietena ta daca ti-a spus asta.
Nu trebuie sa faci ceva care nu iti prieste.
Explica-i frumos care-i treaba, daca tine la tine si te respecta, trebuie sa te inteleaga si sa-ti respecte decizia!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tie ti se pare scarbos in a face sex oral, la dorinta prietenei tale, asta arata ca iti este scarba si de prietena ta.O jignire mai mare ca asta nu am vazut.

| Hihiii a răspuns (pentru Emilian65):

Ai mare dreptate!

| Azµre a răspuns:

Salut!
Vorbește cu ea treaba asta, nu ar avea de ce să se supere. Dar nici tu să nu ai pretenția să îți faci ție. Că pe urmă are cu ce să te joace pe degete.

| mentholinks a răspuns:

Da-i papucii

| Oana92 a răspuns:

Daca nu vrei nu fa. Orice practica sexuala este ok doar daca ambii parteneri sunt de acord.

| Vix999 a răspuns:

Ea iti face tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A dracu ipocrit ce esti, dar daca ti-ar face tie sex oral, drace, ti-ar place, a?

| stark47 a răspuns:

Daca i expilici clar de ce nu ti place actiunea in sine, o sa te inteleaga.sau poate o sa te convinga ea!

| Predator30 a răspuns:

Buna mai bine ii spui decat sa nu ii spui, cu siguranta daca te iubeste te va intelege...O zi placuta!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Spune-i ca nu vrei si atat

| m2704 a răspuns:

Ar trebui sa te inteleaga.Dar nu e mare lucru.E chiar foarte incitant si pentru baiat.Cel putin pentru mine.

| RaniaStill a răspuns (pentru m2704):

Haha ce simtti cand dai l..bi?big grin

| RaniaStill a răspuns:

laughing))))))))) lesin ti-a cerut ea tie si tu nu ei?rolling on the floor) da ce esti catelusul ei?

| fanNarutoShippuden a răspuns:

Distreaza-te fii liber dc sa ti sae para scarbos?