| DEX a întrebat:

Prietena mea se fereste de mine ( e secretoasa ) thinking ce sa fac sa isi recapete increderea in mine ( nu stiu daca a avut vreodata :-s ) :-

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunt doua variante.Sau asa e felul ei si nu are incredere in nimeni niciodata,iar tie iti acorda ceva mai mult credit decat celorlalti, si atunci este ok, te porti frumos cu ea si nu-i reprosezi nimic.Sau,nu are incredere in tine special, din motive pe care numai ea le stie si atunci,discuti cu ea si lamuresti problema,daca continua,nimic mai simplu,iti cauti alta prietena.Tu o cunosti, deci vezi care din variante se aplica in cazul ei, si decizi ce faci.Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Poate ca iti ascunde ceva. Impuneti punctul de vedere si intreab-o de ce e asa. Daca nu are incredere in tine mai bine las-o in pace sa-si vada de viata ei ca sunt multe fete cu care ai putea fi impreuna. Bafta.

Fundita?

| Fantasy a răspuns:

Pai.incearca sa ii spui unele secrete de ale tale si poate atunci va avea incredere in tine si iti va spune si ea secretele ei.sau ai putea sa o intrebi ca dc nu are incredere in tine