| alynutza_4886 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna si-a pierdut increderea in mine.doresc un pic de ajutor si de niste ideei de mesaje prin care sa ii spun ca imi pare rau si ca doresc sa isi recapete increderea in mine. apelez la voi pentru ca eu nu ma prea pricep la cuvinte

Răspuns Câştigător
| ana5000 a răspuns:

Pai incearca,, cutare[ii spui numele] sincer imi pare foarte rau pentru greseala pe care am facut-o si stiu cat de mult de doare ca prietena ta cea mai buna ti-a facut asta si stiu ca increderea ta se pierde usor dar se castiga greu si am mare nevoie de prietenia ta crede-ma ca regret ce am facut, dar stiu ca atunci cand te-am ales sa fii prietena mea cea mai buna nu am gresit deoarece tu esti [ii spui cateva calitati] si sper ca iti vei putea recatata increderea in mine si sa devenim din nou cele mai buna prietene pentru ca fara tine eu sunt incompleta
sper ca ma vei putea ierta

Funda?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Cred ca cele mai bune mesaje, cele care sensibilizeaza cu adevarat sunt cele venite din suflet.Asa ca poti sa ii zici ceva simplu si la obiect. Spune-i ca iti pare foarte foarte rau si ca nu se va mai repeta niciodata.Parerea mea e ca ar trebui sa faci ceva concret ca sa vada ca iti pasa de ea pe bune si atunci nu va mai avea ce sa zica.Succeees! :*