| CristianDeliu a întrebat:

Prietena mea vrea sa facem sex, iar eu sunt virgin si mi-e frica sa nu mi se scoale sa ma fac de ras, ce fac? Nu mai scuze de data asta ce-mi recomandati?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se va scula, cu sigurantă. Problema e sa nu-ti pice inainte de a te folosi de ea.

| RAY a răspuns:

Practic vrea sa te violeze? las ca intri in erectie daca te atrage si sexual, iubita ta nu a iesit la pensie nu? atunci sunt sanse sa faci sex cu ea

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste urmatorul raspuns, fiindca s-ar putea sa-ti fie de folos. Multa sanatate! Succes! https://www.tpu.ro/......3-grosime/

| Emilian65 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si fa sex cu ea daca vrea.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti recomand sa prelungesti preludiul cu saruturi cat mai multe pana te vei simti tu pregatit sa o faci cu prietena ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, tot mai des aud din astea. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Cumvreu a răspuns:

Salut
Dacă te vei gândi ca nu ti se scola chiar nu o sa ti se scola
Trebuie sa o faci fără frica și totu va fi vine este ce va normal

| PusiSlayer69 a răspuns:

Sex anal surpriza.