| flor31 a întrebat:

Prietenul m-a inselat, iar o prietena m-i-a spus de unde ii tipa. Prietena stie de la un prieten de al lui.Eu am vb cu el la telefon si i-am spus ca stiu de unde ii aia, el m-a intrebat de unde stiu si i-am spus de unde stiu.Acum el s-a despartzit de aia, dar l-a luat la impins vagoane pe prietenul lui ca de ce a spus de unde ii tipa, ca eu nu trebuia sa aflu. Acum nu stiu ce sa fac sa il sun pe el si sa il intreb de ce l-a luat pe prietenul lui la impins vagoane, de ce nu trebuia sa aflu eu de unde ii aia, ce sa fac sa il sun sau nu?

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il uiti si sa nu mai dezgropi toti morti acum.Chiar iti mai pasa asa de el, de pretenul lui si exa lui?
Spre binele tau, bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca oricum nu poti lasa in ceata totul, presupun ca vrei o expl. deci preferabil ar fi sa vb face to face si cred ca i mai ca sa pui punct relatiei...si cred ca iti este dator macar cu o explixatie. i m i boy take care...