| yappi a întrebat:

Prietenul meu imi spune in continuu ca vrea ca eu sa fiu prima fata cu care a facut'o si eu vreau ca el sa fie primul. M'a sunat aseara si cand am raspuns fara nici o introducere a spus "de ce nu m'ai sunat deloc astazi" El stia ca am fost plecata din oras si nu i'am dat nici un semn pentru ca asteptam sa sune el primul si i'am spus asta.Cand a auzit raspunsul meu a raspuns cu o voce atat de blanda ca era sa nu il recunosc "pai sti ca eu nu mai am munute" dupa care am inceput sa vorbim despre altele printre care mi-a spus ca baiatul cu care e prietena mea cea mai buna are de gand sa i'o traga si apoi sa o paraseasca.Lam intrebat in gluma "oare toti sunt asa?" si el a raspuns ceva de genul "poate si eu sunt la fel" si apoi a ras I'am spus sa inceteze pentru ca s'ar putea sa il cred iar apoi a spus ca el nu mi'ar face asa ceva si in plus inainte sa ne impacam mi-a spus ca vrea sa si'o piarda cu mine si eu am fost de acord pentru ca eu simteam ca e potrivit dar totusi noi ne'am impacat si ne intelegem si vreau sa facem pasul aceste dar de fiecare data cand sunt cu el imi explica fara sa ii spun eu ceva ca el ma iubeste si nu m'ar lasa dupa ce o facem si il cred dar cateodata am indoieli.Suntem in aceeasi clasa si ne cunoastem de vreo 4 ani el e tipul cool smecherash care nu isi arata sentimentele daca sunt prietenii lui de fata dar cat timp eram singuri se uita in ochii mei si imi spune ca ma iubeste si ca sunt prima fata cu care a stat asa de mult.nu stiu puteti sa imi dati un sfat cum as putea sa il testez sau ceva asemanator sa vad daca el chiar ma iubeste sau doar joaca ff bine teatru?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa il testezi stai cu el 6 luni de zile apoi faci sex, daca rezista te iubeste daca nu inseamna ca e nesimtit.

| Johnny_3797 a răspuns:

Aici este complicat, depinde multe lucruri teste se poate de facut dar si nu.Trebuie singura sa stii, cum el se comporta cu tine tot acest timp, cit timp sunteti imrepuna.Dar daca totuna vrei sa-l testezi atunci se poate de facut un lucru cam oleaca rau.Sa iesi cu el la o plimbare si iar sa vorbiti de aceasta si sa-i spui daca el te va parasi dupa aceasta sau daca ceva se va intimpla, el dupa logica trebuie sa spui nu si niciodata ca va fi tot timpu cu tine si ca te iubeste foarte mult si tu vei spune ca te bucuri foarte mult si ca ai sa-i spui ceva. Ceea ce vei spune va si ceva problematic ca sa creada po-ti sa-i spui asa ca nu esti gata inca de relatie ca tu te gindesti la consecinte si ca-l iubesti mult si ca doresti tot foarte mult dar nu po-ti ca te temi si ca nu esti gata.A doua varianta daca doresti este sa-i spui ca la tine s-a prins o problema la tine acolo si ca nu se poate de facut relatii sau ceva.Adica o ovula so inflat eu nu stiu spui si tu ceva ce fetele se tem sa aiba acolo si vei spune ca te lecuiesti de o saptamana dar te temeai sa-i spui dar acum i-ai zis si spui ca iaca aceasta se lecuieste greu si ca acolo sa fie bine si ca pe urma cind o sa ai relatii totul sa fie bine sa spui ca va trece un timp nu vreo 4 luni sau 6 luni deamu vezi cit si deamu vei vedea reactia lui si tot asa.El poate sa nu creada ca iaca poate sa zica ca numai ce ai imginat acesta dar tu vei spune ca nu cei cu tine si aici trebuie de apasat la jale,sa-i spui ca cum el nu te crede si cum poate sa zica asa ceva intr-un moment asa de important pentru tine si se poate de lacrimat oleaca dar vezi sa chiar faci o isterica acolo cel mai important cum va reactiona, tu spune asa ca tucma tu sa crezi. Dupa tot aceasta el daca te iubeste mult, trebuie sa te linisteasca sa-ti spuna ca te iubeste mult si ca va astepta atita timp cit va trebui.Eu stiu unele cazuri cind s-au intilnit o pereche pe la 19 ani ambii si au avut prima lor relatie la 21 asa ca vezi. Dupa ce te-a linistit atunci veti va mai plimba oleaca poate ai mai tace,intreaba-l la ce se gindeste, daca nu se supara, daca nu te va parasi si tot asa.Mult succes sper ca ai citit totulwinking

| mylifeisforyou a răspuns:

Paibig grin...sa iti spun ce am facut euwhistlinglaughing)laughing).i-am zis fostului meu pr app am fost 3 ani cu el.ca vreau sa ma culc cu el etc doar sa ne impacam si treceau lunile eu ma`m plictisit de el i-am dat papuciilaughing.l-am facut sa ma iubeasca si nu m`am culcat cu el ca daca faceam asta eram cea mai proasta ca mie nu imi era frica ca el sa ma paraseasca ma gandeam ca daca ma plicti eu si uite ca s-a intamplat. sper sa`mi urmezi exemplulbig grin.respectiv la testare app de penultima intrebare postata de tine pune`o pe amica ta sa se de`a la el pe mess sa-i zica ca il place ca ar fi ceva sa fie impr dar daca nu vrea sa te lase pe tine sa incerce pe ascuns si altele si atunci il prinzibig grinpupici bafta love struck

| lykkeli a răspuns:

Stii ce ai putea face? Prefa-te ca te certi cu cea mai buna prietena a ta si fa in asa fel incat sa afle si el,iar motivul sa fie faptul ca prietena ta il place foarte mult si sa vrea sa si-o traga cu eltongue. o pui si pe ea sa joace putin teatru, sa ii arete ca il place, sa faca fel de fel de gesturi si urmaresti reactiile lui. Vorbele nu se compara cu faptele.Baftawinking