| Sara2 a întrebat:

Prietenul meu m-a inselat s-a dus la panarame, merita sa ne despartim sau sa il iert? avem o relatie de 7 luni

23 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai ascultat sa vezi ce are si el de spus?
Totusi m-am gandit si eu la chestia asta, si la inceput nici nu vroiam sa ma gandesc la faptul ca el ar putea sa se duca la alta, dar gandindu-te mai bine... tu ai fi acceptat sa te culci cu el? Daca nu, atunci il inteleg. Are si baiatu` nevoi... si oricum tot la tine vine, pe alea nu le iubeste. Cred ca ar fi bine sa vorbesti cu el despre asta si sa iei o decizie in functie de ceea ce simti tu.

| lolly a răspuns:

Il lasi balta, nu te iubeste daca te insealastraight face Nu merita asta! da-i papucii.

| NickiMinaj a răspuns:

Si tu cum ai aflat? nu e foarte inteligent tipul sad nu-l ierta! data viitoare o sa vina cu gonoree.

| harciog a răspuns:

Ce a cautat la alte curve? Tu ce aveai?

Răspuns utilizator avertizat
| adi4ever a răspuns:

@stafida :Eventual sa il si deconteze?laughing

| tuGatita a răspuns:

Meritaaaa.da-i papucii. nu are ce sa iti para rau. un astfel de baiat care se duce sa f**a pe alta nu merita nici sa te uiti la el. si chiar daca tu nu ii dai **** tot nu are dreptul sa faca ce a facut. zi-i paaa. vei gasi pe cineva care sa te merite. ps: daca il vei ierta va repeta greseala, iar tu cand o vei face cu el te vei gandi la alea.panaramele ma refer. nu te chinui. da-l draq

| EuOO a răspuns:

Dacă a făcut asta, sigur o va mai face. El vrea să-l ierţi? Nu-l înţeleg ce căuta acolo, din moment ce te are pe tine. În locul tău nu m-aş lăsa călcată în picioare, oricât l-aş iubi. Dacă te iubeşte, se întoarce singur la tine. Dacă nu, va continua cu panaramele. Asta îţi va dovedi dacă te merita sau nu!

| pokerface_9746 a răspuns:

Nu are importanta daca aveti o viata sexuala activa sau nu. Nu exista justificare pentru asa ceva. Iar intrebarea "de ce" nu isi are sensul.doar nu s-o fi dus sa citeasca o carte. Evident, decizia de a-l ierta sau nu, iti apartine.nu conteaza ca sunteti impreuna de o luna, de sapte sau de ani buni.

| swettylove a răspuns:

E si el baiat, daca tu nu vrei sa te culci cu el e normal sa simta nevoia,zi mersi ca se duce la alea si nu te lasa pentru alta care s'ar si culca cu el. Iarta'l mhey, ce naiba, pe alea doar le f""e nu le iubeste si tot la tine se intoarce.

| monicutza_5552 a răspuns:

Nu il ierta...

| annna a răspuns:

Nu il iertawinking

| hamster a răspuns:

Lasa-l(pentru ce sa-l ierti, sa se repete povestea?):nu te panica *are balta peste

| Gipsy a răspuns:

Cel mai bun lucru pe care ar trebui sa-l faci este, da, sa te desparti de el.
Dar, poate s-a dus la panarame dintr-un motiv. Puteti discuta despre asta. Nu, repede, gata ne despartim.
Si in plus depinde si de cat de mult ti la el, cat de mult il iubesti.
Daca nu ai pus suflet desparte-te de el.

| Onutza14_4774 a răspuns:

Eu in locul tau nu las mai ierta pentru ca stiu ca de aici inainte nu o sa pot sa mai incredere in el...si pentru ca nah daca a facut-o o data dc sa nu o faca si a doua oara.

| ioska a răspuns:

Cine se culca o data cu gainile se culca si a doua oara

| stilferlo a răspuns:

Depinde...daca voi ati inceput sa aveti viata sexuala, nu prea cred ca ar mai merita, dar daca nu ati inceput-o merita iertat, na... femeilor si barbatilor le plac sexul in mod egal, si tu daca nu vrei ca sa o faceti dupa atata perioada, parerea mea este sa il ierti

| muzicaparty a răspuns:

Daca tu esti o comunista si nu i oferi nimic, meriti! bafta

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Nu am citit toate comentariile poate s-a mai zis
Daca nu faceati sex cu el, iarta-l...are si omu nevoie dupa 7 luni de lucru manula.
Daca faceati...nu-l ierta

| maikkan_3534 a răspuns:

1. [mesaj pentru copilele de mai sus]:

II lasa-ti niste sfaturi de parca ia-ti impune asa ceva oh go on...
2. Daca tu nu vrei sa faci un pas mai in fata cu relatia ta, atunci ai toata vina pe umeriwinking. Cel mai bine e sa vorbesti cu el.

Si oricum. alegerea e a ta happy Ori pe noi astia mari ce-ti dam sfatu in sine... ori restul. you knowwinking

| anonimus_6449 a răspuns:

Eu iti spun sa te desparti nu te merita daca a facut asta.Si data vitoare cand o sa mai ai un prieten alege-l bine

| Denise_3997 a răspuns:

Parerea mea e ca nu ai de ce sa mai continui cu acest barbat. Stai in primul rand si gandeste-te tu, la cum te-ai simtit cand ai aflat ca te-a inselat. Gandeste-te ce se va intampla daca o va face din nou? Si sincer? Daca inseala odata, va mai insela si pe viitor. Plus de asta, nu cred ca-ti doresti vreo boala nu? Eu zic ca rupi orice lagatura cu el. Parerea mea

| stafida_2468 a răspuns:

Daca u vrei sa al ierti, iarta-l
e decizia ta
app daca merge mai des zii sa ati aduca bon fiscal