| angelinthedark a întrebat:

Prietenul meu ma suna foarte des, recunosc ca imi place ca ma suna, dar ma intreb oare de ce suna asa des? Adica dimineata devreme, cand sunt la scoala stie ca sunt in ora el suna, dupa ore ma suna, acasa ma suna din jumate in jumate de ora sa vada ce fac, eu nu prea il sun ca ma suna el destul, cand ne intalnim si apoi plec acasa, ma suna imediat sa vada daca sunt bine, daca am ajuns cu bine, etc...stiu ca e normal sa sune, dar ma gandesc ca asa des... oare de ce?

Răspuns Câştigător
| amerie_1395 a răspuns:

Pai.sunt multe fete carora le place sa fie sunate f des, pentru ele este o dovada a iubirii partenerului.In general baietii nu au instinct chestia asta cu telefoanele, pupiki pe mess etc etc, daca o fac este pentru ca prietenele lor o fac si se adapteaza si ei.Prespun ca o fosta prietena i-o fi reprosat ca nu o face si de atunci a inceput sa exagereze,,, pentru ca intr-adevar este o exagerare,, da' nu cred ca e tocmai rau happy

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e bine nici asa si de-aia esti si tu putin surprinsa de comportamentul lui, ca sti ca e ceva in neregula.
Pe langa ca e un semn ca tine foarte mult la tine mai este si un semn ca este nesigur pe el si nu are incredere in tine!

| Alisa a răspuns:

Ahh... tu ai idee cat de mult poate sa te iubeasca baiatul asta? apreciaza-l acum si nu ii da cu piciorul, ca nu ai sa mai gasesti asa baiat, foarte rar.

Da, uneori poate te streseaza, dar vrea sa stie ca esti bine. ii este dor de tine, de aia te cauta non-stop. Lasa-l sa te sune. Si daca nu ii raspunzi cred ca o sa insiste, si mai rau faci, ca il vei ingrijora. Asa ca raspunde-i, vorbeste, si gata.
:*

| HBK a răspuns:

Culmea, mai rau era daca nu te suna deloc.Atunci pentru ce motiv te mai plangeai? Mai bine tine-l pe baiat, ca el sunt pe cale de disparitie.

| Linda a răspuns:

Se plictiseste, nu are alt scop in viata, e gelos, who knows...

| Hombre a răspuns:

Te iubeste sigur, obsedat sigur, imatur sigur, si foarte nesigur pe el. E normal sa-ti suni persoana iubita dar nu e normal sa o toci si so sufoci, la plecare, dupa plecare, la ore, la culcare, la cacare s. a. m. d.
Angelin..., constientul tau ti-a dat un semnal de alarma ca ceva nu e in regula.Si fac pariu cu fetele care tia raspuns ca, vai ce mult te iubeste si sa nu il pierzi si bla bla bla care nu sau gandit de loc la situatia in care te gasesti ca daca nu iti iei masuri te va toca in continuare la maxim de te va inebuni. Spune-i in fata ce te deranjeaza si daca nu inceteaza stii ce ai de facut.

| OanaG a răspuns:

Tine la tine love struck

Vrea sa vada ce faci, e grijuliu cu tine...si poate isi face griji :*

Be happy... te iubesteee love struck

| adi4ever a răspuns:

Observ ca are omul minute de isi permite sa te sune din minut in minutlaughing

| pau2009 a răspuns:

Ai noroc. sa ai grija de el. nu gasesti asa usor oameni corecti si iubitori

| Яùxsi a răspuns:

Te iubeste mult si tine la tine. Iti simte lipsa in fiecare minut si te vrea aproape.

| Nita a răspuns:

Pentru ca tine la tine foarte mult!

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Pentru ca te iubeste foarte mult si al meu face asa de multe ori si ma enerveaza si ne certam stie ca nu suport sa ma sune asa de des si el ma suna ne certam si nu vorbim pentru mai mult de 5-6 ore eu prin bucatarie fac experimente din cartile de bucate si el butoneaza telecomanda pana iese fum din ea.si dupa tot el vine la mine si isi cere scuze si a doua zi iar incepe.ar trebui sa fi fericita ca ai un baiat atat de grijuliu langa tine

| @@ a răspuns:

In locul tau as fii multumitabig grin
adica stiu ca poate deveni stresanta chestia dar se vede ca tipul asta chiar tine la tine
ai grija sa nu il pierzihappy

| sy46 a răspuns:

Tine foarte mult la tine, simt ca vrea sa fie langa tine in permanenta; in acest fel, el se simte alaturi de tine si stie ca face parte din viata ta. Bucura-te ca nu e genul pe care sa-l suni si nici macar sa nu-ti raspundalaughingwinking.

| BuBuLyNa a răspuns:

Pentru ca te iubeste fffffffffff mult de aia

| bibiank a răspuns:

Mmm... ori te iubeste foarte mult...are grija de tine(asta e partea buna)
sau poate stie ceva rau despre tine si vrea sa demonstreze lucru asta asta stii doar tu daca ai facut cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsedat sau imatur, alege tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tine la tine si ii pasa de binele tau.