| verdeeeee a întrebat:

Prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin atunci am simtit o intepatura si usturime puternica... a doua zi mi-a curs ceva din vagin nustu ce era si de at nu prea mai am pofta de mancare; trebuie sa mentionez ca nu l-a introdus tot doar jumate, iar la 3 zile dupa la introdus pe tot si nu am avut nicio durere ca inainte.este posibil sa numai fiu virgina? help me funda multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Himenul are o "gaura" care ar permite trecerea unui o. b sau a unui deget.
dc l-ai lasat sa faca asta?
vrei sa fii dezvirginata de un deget?

| Kylexy a răspuns:

Da e foarte posibil sa nu mai fii virgina

| xxdd a răspuns:

Daca a introdus doar degetul probabil a reusit cumva sa rupa himenul si de aia te-a durut. Daca n-a introdus si altceva mai esti virgina...

| valThina a răspuns:

Din c zici u aici nu cred ca mai esti virgina

| Cristinaa_8611 a răspuns:

Si eu sunt de parere ca numai esti virginabig grin

trebuia sa nu-l lasi sa faca astabig grin

| vaLiii95 a răspuns:

100% nu mai esti virgina. straight face
daca nu esti sigura iti recomand sa mergi la un control la ginecolog.
funda?:d