| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca prietenul/a te-ar insela cu cea/cel mai bun prieten/a? big grin

Răspuns Câştigător
| Zurii a răspuns:

L-as insela si eu cu prietenul lui cel mai bun adica i`as plati cu aceeasi moneda

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nici nu se pune problema ce as face in cazul asta...m-as desparti de el si as rupe orice legatura si cu asa zisa prietena daca a cedat avansurilor

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pai....as discuta cu prietenul si prietena cea mai buna si i-as lasa sa fie impreuna in continuare si noi sa ramanem prieteni dar ca prietenul sa isi ceara scuze si sa imi spuna de ce m-a inselat.

| TheAce a răspuns:

As rupe legatura cu ei. Asta-i tot, nu ai de ce sa faci altceva. Balta e plina de pesti oricum si viata e prea scurta pentru a ne face sange rau aiurea.

| GreeenAlien a răspuns:

Mi-as da seama ca cei doi nu merita atentia mea, deoarece m-au tradat amandoi, si i-as elimina din viata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Având în vedere faptul că nu consider pe nimeni a fi " cel mai bun prieten al meu ", iar termenul de " prietenă " nu i-l atribui persoanei iubite, deoarece mi se pare că sună foarte stupid, cred că n-o să am niciodată probleme de genul acesta.

| Morrígu a răspuns:

Dacă s-ar întâmpla asta, atunci sigur nu voi mai avea încredere in NIMENI

| Morrígu a răspuns (pentru Morrígu):

A,şi da..probabil le-aş trage şi câte un glonţ în cap. ( dacă aş avea un pistol )

| Lorenuta2000 a răspuns:

Eu pur si simplu nu i-as baga in sema DELOC pe amandoi.

| Andreea9923 a răspuns:

As uita de aman2 happy