| Freaxxkiid a întrebat:

Buna TPU...prietenul meu vrea sa ne despartim pentru ca el spune ca stam prea departe unul de altul si nu ne putem vedea in fiecare zi...si nici nu stiu ce sa mai fac :[ helpp puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Bebiix a răspuns:

Eu il vad pe prietenul meu odata pe luna pentru ca el este la facultate iar eu la liceu sad.dar ne iubim si abia asteptam sa fim impreuna^_^love struck eu zic ca dacava iubiti nu se pune problema de despartire.probabil si-a gasit pe altcineva straight face intreaba-l dc vrea astawinking...si spune-i sa-ti raspunda sincer, zii k u simti k ceva nu-i bine, vezi ce raspunde si da-ti seama daca merita, si stai linistita doare putin, dar timpul sterge si vindeca totwinking (in cazul unei despartiri :d )

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Asta categoric este o scuza. Daca te iubea distanta nu era nici o problema, eu traiesc o relatie la distanta de 5 luni, si pentru ca ne iubim speranta inca nu a murit si ne gandim ca la viitor vom fi mereu impreuna.

| Alexissss a răspuns:

Pai sincera sa fiu inseamna ca nu mai simte aceleasi sentimente pentru tine de exemplu si eu sunt implicata intr'o relatie la distanta dar niciodata nu o fost vorba sa ne despartim deoarece ne iubim ft tare...Incearca sa fi tare atat poti sa iti zic, si nu lasa niciodata un baiat sa te doboarewinking