| WTFuck a întrebat:

Prietenul meu zice ca nu ma evita si tine mult la mine, dar de la o vreme nu mai sta cu mine adica doar ma trece pe la mine in cartier si mai vb, dar putin. In schimb eu trec pe unde sta el si il salut si el la fel ma saluta sta cu baieti si cu 2 fete dar el nu le prea baga in seama(mai deloc). noi oricum am luat o pauza de la relatie sa fim asa mai rezervati pentru un timp, dar stiu ca se va intoarce la mine, dar cand? As vrea sa stea din nou cu mine sa ne sarutam chestii oare sa il sarut eu prima sau cum? Funda

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai daca ati luat o pauza numai de duke pe unde sta el stati departe unu de altu. asa il apuca doru ca numai te vede si se intoarce. asta inseamna pauza nu sa te duci toata ziua p el.

1 răspuns:
| AnonimEsteEu a răspuns:

Ar trebuie sal saruti tu prima, ca sa arati ca ti-a fost dor de el si nu poti sta departe de el.Si ii zici ca nu mai vrei sa stai singura si ca iti era dor sa va mai sarutati.Bafta!