| Adeniy a întrebat:

Hei :*. Am si eu o nelamurire care ma cam amuza laughing. Deciii, stau intr-un cartier cu multi baieti. Pana acum cam nimeni nu ma baga in seama, dar de la o vreme au rasarit si ei de nicaieri. Ma saluta, ma intreaba ce mai fac, ma imbratiseaza...chestii din astea. Plus ca, atunci cand ma vad, ei zambesc. Credeti ca le place de mine, sau pur si simplu, asa sunt ei?

Răspuns Câştigător
| Cristian169 a răspuns:

Salut! Pai depinde, ai castigat la loto? Ai vreun parinte vedeta?
Stai linistit, doar glumesc.Parerea mea e ca nu conteaza cum si cand au inceput sa se poarte frumos cu tine ci tu doar profita.
Daca sunt baieti mai mari vorbeste despre chestii care ii intereseaza( Masini, sport, programe, etc.)
Sper ca te-am ajutat. FUNDA?!?!?!

2 răspunsuri:
| MinyMouse a răspuns:

Poate ca te-ai schimbat tu (fizic) si acum le place de tine...prietenosi trebuiau sa fie de la inceput, nu acumwinking

| Enii a răspuns:

Poate vor doar sa fie prietenosi. Dar totul este posibil :** Fundaa?