| WTFuck a întrebat:

Prietenul meu zice ca nu ma evita si tine mult la mine, dar de la o vreme nu mai sta cu mine adica doar ma trece pe la mine in cartier si mai vb, dar putin. In schimb eu trec pe unde sta el si il salut si el la fel ma saluta sta cu baieti si cu 2 fete dar el nu le prea baga in seama(mai deloc). noi oricum am luat o pauza de la relatie sa fim asa mai rezervati pentru un timp, dar stiu ca se va intoarce la mine, dar cand? As vrea sa stea din nou cu mine sa ne sarutam chestii oare sa il sarut eu prima sau cum?

1 răspuns:
| Alexutza6755 a răspuns:

Pai, probabil nu te mai place.Ar trebui sa il faci sa te observe.Iesi in evidenta.Asa isi va dori sa se intoarca la tine.
Succes.
P.S.Este doar o sugestie.