| Butterfly_3278 a întrebat:

Prima data cand o faci trebuie neaparat sa sangerezi? Eu am sangerat ff putin si asta cand el a introdus degetul nu... Ce parere aveti? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| popescumariana81 a răspuns:

Nu scumpo:*! nu este neaparatbig grin.depinde de la corp la corp si de la organism la organism.Sunt femei care se nasc fara himen cam 1 din 3 femei dar sunt cazuri rare, altele care nu simt nimic doar o usoara durere, altele care nu pot sa continue actul sexual datorita durerii foarte mari iar altele sangereaza.Depinde de grosimea himenului, de cat de excitata esti. Sper ca te-am ajutat!:*

2 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

U esti mai tare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai sangerat deja cand a introdus degetul inseamna ca vei sangera si cand o vei face, chiar mai mult. asta in cazul tau. dar, nu e neaparata nevoie ca o fata sa sangereze pentru ca poate avea himenul elastic si la unele nici nu exista.dar in majoritatea cazurilor se sangereaza.big grin oriqum e cam dureros prima datalaughing :-s