| anonim_4396 a întrebat:

Prima oara cand ati facut sex, cat timp ati rezistat baieti? Cat a durat pana la prima finalizare?

12 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

In jur de un minut x_X

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 1 minut sad
antrenament, antrenament.

| Liviucu a răspuns:

Depinde de multe criterii aici. Depinde in primul si primul rand de fata, cum arata ea. Daca e una "ridicol" de "buna", atunci clar afecteaza. Urmatorul lucru e cum te lucreaza si ea, si, mai ales preludiul. Daca e una "pro" sau pur si simplu care te rupe, iarasi, alt "impediment". Abia la final e vorba de antrenament zic eu. Degeaba te gandesti la cai verzi pe pereti daca ea sare ca nebuna pe tine scotand tot felul de sunete...

| Alecsandri a răspuns (pentru Liviucu):

Asa ca? cat ar putea sa dureze daca fata e una pro, dar fara antrenament?

| Liviucu a răspuns (pentru Alecsandri):

3 minute happy

| ZaineaM a răspuns (pentru Liviucu):

True rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oara am rezistat 15 minute, in care am ejaculat de 3 ori. Prima oara a fost chiar cand am introdus penisul. Eram foarte excitat.

| Ycu a răspuns:

Frate la mine eram dupa ani de zile de cand "practicam" auto-satisfacerea, si eu stiam ca rezist bine, si m-am dus plin de incredere... si am crezut ca e o doar senzatia ca imi vine sa ejaculez si de unde am ejaculat in 30 de secunde maxim rolling on the floor.
Orcum faza a fost memorabila si nu o sa uit niciodata, imi amintesc cu placere. laughing

| unknownn a răspuns (pentru Ycu):

Asta pentru că ai făcut laba prea des bă, dacă n-o făceai, rezistai ghebos 2 ore.

| ReiVaN a răspuns (pentru unknownn):

Ahahahhaaa
din nou epic.

| sebilici a răspuns:

Prima data si nu mint am stat 10-15 min... probabil din cauza alcolului am rezistat atatlaughing oricum Io sunt mandru!

| Cristea97 a răspuns:

MAMA! ce putin ati stat ma frate laughing eu am stat peste o ora si in fortzaa, apoi asa incet si mai puteam dar ma plictiseam, oricum Alecsandri... bea o jumate de sticla de vin in graba daca nu poti sa duci mult