| anonim_4396 a întrebat:

Problema mea e foarte delicata... i-am spus unei colege sa il intrebe pe X daca ma place si i-a spus ca da si eu sunt nebuna dupa el e prea dragut si super de treaba.as vrea sa stau in banca cu el dar nu stiu cum sa il intreb pentru ca el sta cu un baiat in banca iar cu mine a stat 2 ani... ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| VIPER a răspuns:

Ia id lui si vb mai mult cu el si vezi cum il convingi sa stati amandoi.sau ai putea sa mergi undeva cu el si sa vb mai multe cuel sau daca esti rusinoasa ai putea sa il iei mai usor. date pe langa el, daca vede ca esti asa de rusinoasa nu ar putea sa te mai placa.

succes:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i baiatului ca vrei sa stai cu el pentru ca vrei sa-i zici un secret si apoi cand esti in banca cu el ii zici ca il placi

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Soune-i ca nu ai cu cine sa stai in banca big grin si ca nu vrei sa stai singurica
daca te place sigur iti va propune sa stai cu el big grin

| Marynna a răspuns:

Paai, daca a zis ca si el te place, atunci totul este mult mai simplu. Te poti duce intr-o pauza la el si ii zici ceva de genu:offf, m-am cam saturat sa stau cu angrynu stiu cu cine stai tu in banca) in banca. Dar daca ma mut, nu stiu cu cine sa ma mut.

Si asa vezi ce zice, daca zice ''pai si nu ai vrea sa stai cu mine?'' atunci e ff bine, daca nu zice, atunci poate nu vrea sa stea in banca cu tine, asta nu inseamna ca nu te place, dar pentru ei prietenii sunt foarte importanti.

Succes si sper ca te-am ajutatwinking

| VIPER a răspuns:

Nu te supara dar nu v-a accepta sa stea cu o fata in banca chiar daca te place f mult.iti garantez eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ar trebui sa il intrebi... ii zici daca el te place cu adevarat si daca ar vrea sa stea cu tine in banca este foarte simplu mai ales ca sunteti din aceeasi clasa, daca era din alta clasa atunci treaba era mullt mai delicata