| anonim_4396 a întrebat:

Probleme sentimentale aveti?

25 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nulove struck

| adelaadelaadela a răspuns (pentru elasexygagica):

Nu ai? pregateste-te ca vei avea in curand! laughing glumesc ma bravo tie daca o duci asa de bine!

| dafy a răspuns:

Sincer... am si nu am.
adica am o relatie cu un baiat si ne merge foarte bine, nu am de ce sa ma plang, insa sunt in clasa a 9a si inca nu m.am acolodat prea bine cu noii colegi, adica ne itelegem bine dar nu.mi gasesc o prietena cu care sa staaaau asa si sa bv orice si neah...pe mine ma cam doare si asta.

| spiniii a răspuns:

Cine n-are?!oh go on toti avem!"fara numar"laughing.

| anonim_4396 explică (pentru spiniii):

Elasexygagica nu are

| spiniii a răspuns (pentru anonim_4396):

Minte da-o incololaughing.are dar nu vrea sa recunoascalaughing

| anonim_4396 explică (pentru spiniii):

Ai probleme mari in iubire?

| spiniii a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cam asa cevastraight face

| anonim_4396 explică (pentru spiniii):

Te-a inselat?

| spiniii a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine vorbim pe privat.ok?happy

| anonim_4396 explică (pentru spiniii):

Ok

| black34white a răspuns:

Ca bine zici adelaadelaadela mereu a fost asa :-J oricine sufera la un momentdat sunt alti care spun ca "ce ca eu nu sufar doamne credeti voi" dar de fapt acea persoana mai are un pic si se sfarseste de atata suferinta :-J nimeni dar nimeni nu poate scapa de iubire...

| adelaadelaadela a răspuns:

Avem avem...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce intrebi, Raymusic, vrei sa iti dam si tie? Numai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da ca nu am

| spiniii a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi accept la cererea de prietenie mai intaihappy

| anonim_4396 explică (pentru spiniii):

Ti-am dat

| IOANAio9 a răspuns:

Mdasad...oh go on,dar nu trebuie sa-ti fie rusine sa spui ce probleme ai in iubire ca site-ul asta se numeste "Toti Pentru Unu", deci cum am zis nu trebuie sa-ti fie rusine sa spui ce probleme ai in iubire ca pana la urma e ceva normalwinking

| anonim_4396 explică (pentru IOANAio9):

In a afara ca iubesc o fata cu care nu pot fi n-am

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru gorlan):

Mas duce la ea dar poate e prea tarziu, sincer nu stiu de ce iubesc ce nu pot avea nu stiu

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru gorlan):

Te intarnesti des cu fata acea?

Răspuns utilizator avertizat
| adelaadelaadela a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda cu totii iubim persoane cu care nu putem fi... soarta si destinul...