| Dolly_2428 a întrebat:

Pt ce`i care stiu situatia cu ultima intrebare pe care am pus-o ...azi la scoala am vb si cu prietenele mele si mi-au zis ca e mai bine sa ma despart de el asa a si facut dar am fost asa de suparata incat nu ma puteam concentra la nimic asa ca pe seara am ajuns acasa si am vb cu el pe mess spunandu-i ca totusi nu e o solutie sa ne despartim iar el fiind suparat de la mesajul meu de despartire era inca nervos asa ca a zis ca pana la urma daca chiar vreau sa nu ma mai atinga, nu ma mai atinge deloc ca nu ma mai tine nici in brate si i-am zis faci ce vrei o sa ai de pierdut si face la mine : a da? deci iti e indiferent ca ma te tin in brate sau nu ah? si i-am spus ceva gen : intelegi ce vrei tulaughing oricu i-am zis ca nu e asa dar de ce sa-i mai impun alte chestii si a zis ca isi cere scuze ca toata ziua a fost nervos din cauza despartirii ca si la scoala era sa ia 3 ca se enervase si pe profilaughing (poate minte nu stiu ce sa zic) si a zis ca isi cere scuze si ca o sa ma tina in brate si inainte sa ma atinga o sa ma intrebe daca il las si ca o sa se abtina dupa aia mi-a zis ca tine la mine si ca st fetita lui scumpabatting eyelashes voi ce credeti minte sau chiar spune adevarul?batting eyelashes funda promithlove struck

Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

Eu zic ca nu minte.Eu chiar cred ca tine la tine. Dar el e mai mare, si are alte "pofte". Nu se multumeste ca tine doar cu saruturi si imbratisari.Mai da`i o sansa.
Funda? :-> laughing

3 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Eu cred ca nu minte, e okhappy. Go ahead! Fii fericita! e de bine>big grin

| Iuonas a răspuns:

Eu zic ca spune adevarul deoarece cateodata omul mai e nervos de exemplu daca esti o fata frumaoasa,
asta e exemplu ca s-a enervat ca va despartiti asa iti dai seama ca tinea la tine si te placea deoarece daca era unu la care nu ii pasa zice ...si nu se supara su asa ceva.
Dai o a daoua sansa fii fata buna"laughing

| ioanaa899 a răspuns:

Nu are de ce sa minta. unui baiat caruia nu ii pasa nu mai vrea o a2a sansahappysucces:*