| anonim_4396 a întrebat:

Pt. fete: Cum ar reactiona parintii daca le-ati spune ca nu mai sunteti virginea?
Pt. baieti: Cum ar reactiona mama daca te-ar gasit in dormitor masturbandu-te si utandu-te la filme porno?
Funda la cel mai intereant raspuns

8 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Sunt fata. Si deodata zic ca inca sunt virgina, si am 16 ani. Oricum sunt sigura ca mama mea are dubii si crede ca poate am avut relatii, dar sincer nu-mi pasa, important eu sa stiu ca sunt virgina. Si cind deja imi voi incepe viata sexuala si mama ar afla, cred ca mi-ar intreba cu cine am facut-o, cum a fost, si nu cred ca s-ar supara ca pin la urma e viata mea. Iar tatal meu daca ar afla, mai cu seama daca se va intimpla asta pina la 18 ani, ma omoara, in cazul in care nu am facut-o cu un iubit stabil. happy

| Deny1333 a răspuns:

Păi, probabil, m-ai găsi plimbându-mă pe străzi, singură şi total dată afară din casă; saaaaaaaau... nu m-ai mai găsi. -_-

| AndyDeea a răspuns:

Eu sunt fata si am facut-o prima data 17 ani. Mai aveam 3 saptamani si implineam 18. Atunci cred ca daca le spuneam ar fi iesit foarte naspa pentru mine. Maine implinesc 23 si daca le-as spune cred ca s-ar uita la mine cu indiferena :"Si de ce ne spui asta". Si-au schimbat parerea despre mine pentru ca am crescut. Nu le-am zis.

| roxydulkica a răspuns (pentru AndyDeea):

LA multi ani pentru. maine

| AndyDeea a răspuns (pentru roxydulkica):

Multumesc

| Krissu9500 a răspuns:

Pai la mine mama stie... si ink are momente cand imi skoate ochii, dar daca ar afla tata daca doar m`ar da afara din casa as fii norocoasa...

| Krm a răspuns:

Pai maica mea imi zicea inainte k daca faci chestia aia k te dau afara din casa etc etc. sunt cu iubitul meu de 2 ani si laughing si am facut sex.love struck ( mama stia de iubitul meu ) dupa ce am facut sex la o luna i-am zis " mama trebuie sa iti spun ceva. Am facut dragostestraight facelaughing " a ramas straight face Si prima intrebare a fost dk m-am protejat si dupa mi-a zis sa nu raman gravida ca nu imi va fi usorwinking. Asta e tot.big grin

| rebeca300 a răspuns:

Phaii prima data cand i-am zis mamei ca nu mai sunt virgina nu a zis nimic(am 15)(acum 1 luna i-am zis) nu m-a certat adica acum 7 luni i-am zis ca am prieten si i-am explicat si ma ascultat asa si tata nu mau certat