| alexialisa a întrebat:

Pune o întrebare
Cauta

Dragoste şi Sex
alexialisa
acum 1 minut | alexialisa a întrebat:
Bună tuturor! Am 15 ani, iar iubitul meu 17. El e născut în 2000, iar eu în 2002. Multe persoane au spus ca e mare diferența și ca vrea altceva de la mine. Totuși nu cred deoarece pentru capacitate m-a ajutat puțin sa înțeleg la matematica și este tandru cu mine și foarte grijuliu. Am intrat la liceul unde mi-am dorit și nu am neglijat scoala ca sa nu spuneți sa îmi vad de școală. Țin sa menționez ca este prima mea relație, a lui din cate am înțeles este a șaptea sau a opta. Avem împreună deja 2 luni și 7 zile. Voi ce parere aveti? Daca aveti intrebari referitoare la asta, le puteti lasa si o sa va raspund cat de repede pot. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Eu nu vad care e problema. Daca va simtiti bine unu in compania celuilalt nu e problema. Daca iti vezi de scoala si nu iti zboara mintea in alta parte cu atat mai bine. E mare diferenta de 2 ani? nu prea cred.
PS: Daca stau sa ma gandesc, am un pc langa mine de seama cu tine laughing

| alexialisa explică (pentru danutzu96):

Haha. happy nici mie nu mi se pare mare diferența, dar da. Mulțumesc de raspuns!

| Ralukafay a răspuns:

Nu e foarte mare diferenta de 2 ani, adica pe bune, intre alti parteneri diferenta de varsta este cu 10, 13, 15, 20 s.a.m.d.Si atata timp cat iti vezi de scoala, te mai ajuta si el, tineti unul la altul, nu vad unde ar fi problema.Atata timp cat nu te duce pe un drum rau,nu te instiga si nu te intoarce impotriva familiei, nu iti strica educatia oferita, nu te corupe, nu te impiedica de a mai merge la scoala, nu este nicio problema.