| TROTIL7 a întrebat:

Putin ajutor fetelor! n-am mai vorbit cu o fata pe care o plac de ceva timp, destul de mult, cum sa incep din nou sa vorbesc cu ea? cand ne vedem ne mai salutam, dar de multe ori ne uitam in alta parte(din partea mea cel putin e involuntar).
acum 4 ani ea a aflat ca o plac, apoi s-au intamplat altele si ne-am indepartat, oare ea inca mai crede ca o plac?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Consider ca-ti pierzi timpul de pomana.A trecut o mult prea lunga perioada in care daca dorea sa aiba o relatie cu tine facea tot posibilul sa-ti dai seama.Soarta iubirilor trecute este aceeasi cu cea a florilor ofilite. Pa, pa.

| TROTIL7 explică (pentru corbulalbrosu):

Ea a fost cu cineva, eu cu altcineva...

| neutrino a răspuns:

Ea isi intoarce capul involuntar.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

A trecut mult timp asa ca ea poate nu mai crede. Sigur nu mai crede ca a trecut mult timp rolling on the floor

| TROTIL7 explică (pentru CiocolataCuOreo):

Justifica putin raspunsul tau big grin

| GaboruGGG a răspuns:

Nu se stie ce crede ea, poti sa intri in vorba cu ea, daca totusi nu ati vorbit atata timp inseamna ca aveti multe de vorbit.