| anonim_4396 a întrebat:

Qm poti sa-l uitzi pe fostul meu prieten q care am stat 7 luni. sh de care m`am despartzit acum 4 luni. happy e foarte greu da nki pana acum nu am reusit sa-l uiit. straight face. si nu-s ce sa mai fac.

4 răspunsuri:
| Zoombe3 a răspuns:

Cum pot sa-l uit pe fostul tau prieten? laughing gata, l-am uitat rolling on the floor
Nu te mai gandi la el, foarte simplu.

| alexuzha a răspuns:

Gaseste altul e cel mai bine ocupati timpul sau gaseste cv de facut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa pur si simplu

| bia_1303 a răspuns:

Pooooi... cautaty alt iubyt...nu t mai gandy la el... okupaty tympu cu cv... adica ieshy cu prietena c`ea mai bona in oras. eu asa am facut sh tot 7 luni am stat cu el...sh l`am uitat repede. adica eu acum mi-am dat seama ca mai mult a fost un moft. un caprikiu al meo sh trebuia s`l am cu orike pret... dar acum dupa ce m`am desp d el am vzt k n-a fost ajha,,, bine. k ma mai gandesc uneori la el... dar cu toate k ne-am desp in nijthe situatye najpha... acum suntem boni prieteni...incearca s t gandesty k nu este singuru baiat... poate sunt alty mai boni decat el...
app sh inkearca s numai vb d el...

sha i s vzy k````cu trecerea tympului o s`l uity dtot