| k1dd a întrebat:

R3.Imi place de o fata si nu stiu sa o abordez (Am 14 Ani) Cum ar trebui sa ma dau la ea? Ce ar trebui sa ii spun etc Dau Funda! Cne Ma Poate Ajuta

Răspuns Câştigător
| Georgy_7404 a răspuns:

Daca stiii sigur ca te place fii direct intreab-o daca vrea sa fie kutne daca nu esti sigur invit-o undeva la o patiserie in parca undeva unde sa discutati si sa iti mai spuna cateva chestii daca acceptaa e bine si mai invit-o asa de 2 3 ori dupa care surprinde-o cu un buchet din florile ei preferate daca nu accepta sa mearga cu tine nikaieri inseamna ca nu este interessata si renutza... sper ca te-am ajutat... fundita?tonguetongue

6 răspunsuri:
| AdRiAn_9543 a răspuns:

1) Comporta-te frumos cu ea!
2) Fetele nu sunt un "premiu" ce trebuie castigat, ele sunt delicate si tandre, ca niste printese big grin
3) Acorda-i atentie, fa-o sa se simta foarte bine cand e in prezenta ta!
4) Da-i o ciocolata, fetelor le place ciocolata big grin happy

Răspuns utilizator avertizat
| nIMic_3176 a răspuns:

Asteapta sa iti iei permisu', o masina, dupa care iti va face blowjob cu capul sub volan. Bafta!

| k1dd explică:

Fratilor astia care ma puteti ajuta add teddy_toxic_boy

| alin_6602 a răspuns:

Deci prima data intreab-o daca iese la un suc si atunci mai cheama o fata sau un baiat ca sa nu-si dea seama si tot asa o sa va imprieteniti mai iesiti in parc si dupa intreab-o si tu daca vrei sa fie cu tine, eu asa am facut si a mers!

| Cronos_7169 a răspuns:

Baga-te in seama cu eahappy Spune-i ceva amuzant., Cand o vezi suparata baga-te pe langa ea...
Restu vine pe parcurs big grin