| EmZoTeck a întrebat:

Re, am si eu o intrebare dezvirginarea la fete.la ele le curge pe loc sange sau dupa.ca azi am avut o tentativa de penetrare cu persoana cu care sunt si era virgina si n-am prea vrut sa o fac dar ea vroia si sunt cu ea de 2 luni si cel putin mie unu mi se pare cam devreme.si ne-am lasat purtati de val si sincer nu stiu daca a avut loc acea penetrare. ea mi-a zis despre asta acum 30 de min adica ora 20:00 data 26 (in caz daca sunt raspunsurile de maine) si posibila penetrare in jur de 1-2 ceasul acea purtare de val a durat vreo 5-10 min si nici n-am avut timp nici pozitia buna ca sa fiu sigur daca a avut loc pentrarea ca eram cu gandu sa nu auda si fratimiu ca era acasa...astept raspunsuri si dau funda (stiu ca topicu e aiurea dar mai grav n-am avut prezervativ si mie sa nu...)

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Nu tuturor fetelor li se rupe himenul asa usor, la unele se rupe si sangereaza dupa mai multe penetrari, nu are cum sa fie insarcinata daca nu ti.ai dat drumu si zici ca a fost doar asa. ciudat e ca nici macar nu mai stii ce ai facut

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La unele fete curg cateva picaturi de sange pe loc, la altele nu curge sange deloc.
Sarcina e posibila si la fel de posibil este sa fi facut schimb de niscavai boli daca nu v-ati facut analizele necesare.

| cosmina05 a răspuns:

Trebuia atunci.nu cred ca s-a dezvirginat.dar nah...fiecare cu parerea lui.

| EmZoTeck explică:

E curata si eu la fel deci nu-i nici o boala

| kharmen a răspuns:

Se poate sa nu o fii dezvirginat sau chiar sa nu i curga pic de sange prima data sau chiar deloc nici dupa a 2 3 oara... nu la toate fetele virgine curge sange neaparat...