| alarcon a întrebat:

Recomandati-mi si mie va rog, un tratament pentru par de BARBATI, care stiti voi ca a avut efect la BARBATI.

Imi cade parul foarte mult si toate tratamentele pentru femei sau recomandate de femei nu au niciun efect, nu doar la mine, ci la majoritatea barbatilor.

As vrea sa stiu cazuri concrete de baieti care au reusit sa stopeze caderea parului si eventuala regenerare.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Amestec de ulei de ricin cu gaz [da ai auzit foarte bine] - si nu e misto! numai ca nu stiu de unde o sa iei gaz. Ai 2 avantaje: opreste caderea parului si daca ai matreata scapi de ea.
Regenerare nu prea o sa mai vezi dar sa stopezi DA! e ok.
Incearca mai apoi, cand te speli pe cap sa folosesti sampon tratament de la gerovital + Revalid sampon.
Sper sa iti foloseasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin stiu ca e foarte bun si acest ulei nu cred ca este recomandat doar femeilor sau doar barbatilor este pentru oricine si orice varsta, are toate calitatile acest ulei este impotriva matretii, caderii, lasa stralucire etc. il poti incerca inainte de a te spala pe scalp il aplici pe maini apoi pe scalp il lasi 1h si apoi samponezi
acest ulei il gasesti in farmacii si sticluta de 15 de ml si costa vreo 5 lei daca nu ma insel