| Dania_3548 a întrebat:

Revin cu niste probleme legate de intrebarea anterioara: http://www.TPU.ro/......-si-am-12/

Danut este la spital! A lesinat la scoala din cauza lipsei de calciu si are probleme cu inima. :(( Este internat pana Duminica. Am vorbit cu el la telefon. M-a luat cu "Ce faci, iubire?". Prima data am crezut ca este o gluma, dar am vorbit cu vecina lui si chiar este la spital. :(( Dupa l-am sunat din nou si am vorbit cu el. A spus ca sta si se gandeste la tot ce a fost frumos intre noi si m-a intrebat "Mai tii minte?". Eu cred ca regreta totusi. :(( A spus ca sa vada cum decurge relatia cu Nico si poate se intoarce la mine, iar eu i-am spus ca nu mai vreau eu. Si atunci a spus "Serios? Nu ma mai iubesti?" si eu "Ba da, dar daca tu... in fine sa nu mai dechidem subiectu'...". Imi pare rau pentru el si m-a invitat pe la el la spital.;)) S-ar putea sa merg sambata, credeti ca ar trebui sa ii dau un pupic pe buze sau sa il pup pe obraz? :( Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Puffu a răspuns:

Aici depine de ceea ce iti zice sufletul. Ca fapt divers, eu astazi am jucat in clasa urmatoarea carte si a picat ca acel Danut de care ti-am zis data trecuta sa ma pupe pe obraz. Asa te-as sfatui si pe tine sa faci, insa si eu cum nu as refuza un pupic de la el pe buze, asa ai putea si tu sa faci... Sper ca ma intelegi de ce am facut aceasta comparatie. Asculta-ti inima!
De baiat nu stiu ce sa zic. nu prea e serios. Ii place sa stea cu mai multe fete, si culmea, cam cu aceleasi. Gandeste-te bine ce faci, ca sa nu regreti mai tarziu.
Parerea mea este ca la inceput sa-l pupi pe obraz, iar dupa o discutie serioasa ( legata de voi doi ) sa-l pupi pe buze ( asta cand pleci de la el, si daca bineinteles merita ).
Ai grija de tine, si sa revii sa ne spui si noua cum au decurs lucrurile. Te pup, bafta!

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Asa. da ar fi bine daca ai merge happy, eventual poti sa-i duci si un cadoulet ceva, o mica atentie daca tot e in spital happy
daca chiar se desparte de fata aia eu zic ca ar fi bine totusi sa il ierti, poate doar acum isi da seama ce a facut big grin, dar nu trebuie sa-ti fie mila de el ca e in spital si din cauza asta sa ii accepti scuzele, iar dupa ce iese din spital sa se gandeasca din nou la nicohee hee si daca accepti, asteapta pana ce se desparte de ea si doar apoi big grin
un pupic pe buze parca ar prea exagerat la inceput, eu zic sa0l pupi pe obraz, iar in functie de discutiile pe care o sa le aveti il poti pupa si pe buze, acum depinde si de ce vrea el si vezi cum reactioneaza happy daca nu, chiar si la plecare un pupic pe buze deocamdata ii de-ajuns, totusi inca are prietena big grin ai grija sa nu iti faci sperante, iar apoi sa suferi iar happy

| yoyosimi a răspuns:

Il pupi mai intai pe obraz si dupa aia cand iese poti sa l saruti pe buze

| AngelandDemon a răspuns:

Eu zic pe buze

| xyz_8313 a răspuns:

Parerea mea este ca te iubestestraight face. acum totu depinde de tinebig hug daca mai simti cevahappy. eu as zice sa-i mai dai o sansastraight facepoate totul va decurge mai bine:*. bafta si sper sa-ti fie de folos sfatu meu;*