| korynutza a întrebat:

Risti sa ramai insarcinata daca faci sex neprotejat, dar el nu'si da drumul in tine?

17 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sunt cateva sanse avand in vedere ca lichidul spermal contine spermatozooizi

| xALeXdXx a răspuns:

Nu! nai de ce sa te temi laughing

| papusika97 a răspuns:

Nu,dar risti sa contactezi nenumarate boli cu transmitere sexuala cum ar fi sifilis sida si multe altele

| Skittel a răspuns (pentru papusika97):

Sperii fata! korinutza stai linistita.
1. Nu.si da drumul in tine nu are cum sa ajunga spermatozoidul baiatului in ovulul tau. Deci e logic ca nu ramai insarcinata.
1.1 Protejativa de acum incolo. Sau faceti.o neprotejat cu mare grija si daca el are incredere ca poate.
2.Bolile cu transmitere sexuala cum ar fi sida sifilis etc se iau doar daca unul din voi e bolnav de asa ceva. Deci sansele sunt foarte mici.
2.1 In orice contact sexual neprotejat igiena e cuvantul de baza si sansa sa apara boli e astfel infima!

| papusika97 a răspuns (pentru Skittel):

Eu i-am spus parerea mea ea intelege ce vrea nu am vrut sa o speri si daca am speriato imi cer scuze

| Roza21 a răspuns:

Da risti. ca mai e un lichid si e posibil sa mai fi ramas vreun spermatozoid 2 si nu e nevoie decat de unul pentru ca ovulul sa fie fecundat. deci poti daca nu ma crezi citeste pe net

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

| gygeana a răspuns:

Normal k ai destule sanse sa ramai insarcinata.Tot mai bine e sa folosesti prezervativewinking

| Life4Fun a răspuns:

Cum sa ramana ma insarcinata daca ala nu si-a dat drumu in ea? Sunteti distrusi rau.

| gogonica a răspuns:

Nu e 100% sigur dar totusi ristiwinkingiti recomand totusi un test straight face

| IngridTomlinson a răspuns:

Da, pentru ca nu esti sigura da nu si-a dat drumu in tine! in orice caz? cat costa un prezervativ?laughing

| Skittel a răspuns (pentru IngridTomlinson):

10 lei cutia de 3. Posibil doar pe la farmacii sa dea la bucata...dar chiar nu stiu ca nu am luat never la bucata laughing

| IngridTomlinson a răspuns (pentru Skittel):

rolling on the floor si o dor picioarele sa se duca la magazin?

| Skittel a răspuns (pentru IngridTomlinson):

Intreab.o pe ea asta. Oricum, poate inca esti virgina si nu stii, dar fara prezervativ e senzatia cu mult mai frumoasawinking

| korynutza explică:

(pentru ancutzic99) sa stii ca nu ma dor picioarele sa ma duc la magazin, dar cum spunea si NokkaEN fara prezervativ senzatia e mult mai frumoasa:p

| SimonaB a răspuns:

Da, risti

| LuanaVan95 a răspuns:

Risti evident.laughingData viitoare ia un prezervativ.winking