| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa ramai insarcinata,daca o faci neprotejat, iar tipul nu-si da drumul in tine?

12 răspunsuri:
| XtremePWN a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti sigura ca nu a scapat nimic?

| rousz a răspuns:

Hey! De fiecare data cand penisul a intrat in contact direct cu vaginul exista sansa de a ramane gravida. Desigur, in lipsa ejacularii, posibilitatile aparitiei unei sarcini sunt mai reduse, dar riscul nu dispare. In plus, chiar daca nu te pricopsesti cu o sarcina, ai mari sanse sa iei o boala venerica.

| 1234abcd a răspuns:

Posibilitatea exista dar nu e foarte mare 20-30% cam asa

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Daca timpul ala e asa de sigur ca nu si-a dat drumul in tine, atunci nu exista risc.

| catalin02 a răspuns:

Chiar daca nu si-a dat dumul in tine ai sanse mari sa ramai insarcinata

Răspuns utilizator avertizat
| DaRyuSN a răspuns:

Buna dimineata, normal ca exista dar nu e extrem de mare! Totusi nu e prea scump un pachet de prezervative!

| Vasii98 a răspuns:

Probabil ca ai noroc si e ipotent.

| ananyyo a răspuns:

Posibilitatea exista, lichidul preejeculator poate contine spermatozoizi, daca esti in perioada fertila...1 spermatozoid+1ovul=sarcina
cel mai bine ar fi sa folositi prezervativul-te fereste si de o sarcina nedorita si de bolile cu transmisie sexuala.

| elizsabetta a răspuns:

Multumesc frumos happy