| cripsontyphoon a întrebat:

Rog in majoritate fetele sa mă ajute. La mine în clasa sunt majoritatea fetelor obsedate sexual. Adică vorbesc în continuu despre sex si actul in sine. Isi compara prieteni pe care ii au si cum vad un băiat mai frumos discuta despre cum ar fi sa o facă cu el. Ba chiar in pauze se prefac ca si-o trag intre ele. Nu m-ar mira sa nu mai fie virgine. Vreau sa va intreb ce a cauzat acest comportament la o vârstă de 14 ani si daca se mai gasesc fete cuminti i lume.

6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Sunt imatura ...si prost crescute.

| Dariusuu a răspuns:

Păi asta e la modă acum, toate vor să fie în pas cu moda deja la de la vârste fragede.
Desigur, neglijența părinților și educația pe care o au.
Fete cuminți găsești oriunde, dar nu în baruri, în cluburi sau la colț de stradă.

| τττ a răspuns:

Bună.
Poate educația asta au primit-o.Sau pur și simplu, s-au uitat la atâtea filme pornografice în cât și noaptea visează.Meh, așa sunt și colegele mele.
Vorbesc despre băieți, cum ar fi să facă sex cu ei...am o colegă care are 14 ani și a făcut-o deja.Da, există fete cuminți, se găsesc foarte rar.
Pa, pa.

| Louysse a răspuns:

Sunt hormonii, e ceva nou pentru ele sexul si sunt interesate si li se pare f tare sa faca sex... mrg e si educatia si probabil nu au prea multe in cap...

| CriCri04 a răspuns:

Hm. nu stiu daca are vreo relevanta cu ceea ce ai intrebat tu, dar am citit intr-un document specializat pe dependente (de sex), ca de obicei atunci cand mama are contacte sexuale foarte dese in timpul sarcinii, fatul este foarte predispus cand va creste sa... nu stiu cum sa iti explic. sa fie un obsedat sexual. bineinteles, asta tine 95% de educatia care o primeste (si care probabil din lipsa acesteia colegele tale sunt obsedate). dar nu pot da vina pe colegele tale ca sunt asa din cauza ca printii lor se "iubeau mult". unii sunt mai predispusi decat altii la acest tip de comportament dar tine de ei cum se controleaza laughing.
Am avut si eu in clasa a 6-a sau a 7-a o colega obsedata sexual, probabil era din vina hormonilor. de obicei la varsta asta ti se aprind poftele. si poate ai observat, cu cat trece timpul, cu atat astfel de comportamente incep de la varste din ce in ce mai fragede. nu ma mai mira nimic acum. de virgine inca cred ca sunt, probabil doar le place sa se dea ele tare smechere.
deci cel mai probabil e din cauza anturajului si a hormonilor care umbla in ele precm niste licurici intr-o cutie de chibrite laughing.
si la a 2-a intrebare, da mai exista fete cuminti, dar destul de rar...

| razvanaaddasasas a răspuns:

De unde esti?