| Cristian2003 a întrebat:

Rog seriozitate, am 14 ani si am niste probleme de crestere din copilarie si fac tratament de crestere cu hormoni, in erectie am un penis cam mic(d vreo 7 cm),am incercat sa ma masturbez,dar nu am reusit sa ejaculez sperma fiindca as vrea sa fiu pregatit pentru momentul cand va trebui sa am copii si mi-e rica ca n-o sa-mi dea, ce pot face?

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Te rog, nu fi panicat ca ai penisul mic. El va mai creste pana pe la 18-20 ani.

| Cristian2003 explică (pentru Emilian65):

Dar cum pot face sa-mi poata da sperma?

| BryBard a răspuns (pentru Cristian2003):

Dai pana moare, poate sare ceva la urma urmei.Sau poate e ceva la nivelul constiintei care blocheaza asta, nu stiu vezi si tu.

| Emilian65 a răspuns:

Odată cu creșterea va apărea și spermă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbeaza-te liniştit, sperma se regenereaza, nu te teme că ai să rămâi fără. Succeswinking

| Cristian2003 explică (pentru anonim_4396):

Mie mi-e frica ca nu-mi da

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristian2003):

Numai tu poţi descoperihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baieti apare sperma in jur de 14 ani, poate la tine este putin cu intarziere, stai linistit ca o sa apara. si legat de dimensiune, o sa mai creasca happy

Răspuns utilizator avertizat
| baiatulcurios a răspuns:

Cunosc și eu băieți cu probleme de dezvoltare. Trimite-mi pe mesaj privat cum te cheamă pe Facebook sau nr tău de whatsapp, și îți explic eu.