| Grigore_Bogdan_2003 a întrebat:

Buna Tpu...Acum o saptamana am jucat adevar sau provocare(pe wapp, caci erau școlile inchise) cu iubita mea si m-a provocat sa o sarut la școala, iar eu nu m-am mai sarutat pana acum...sunt mai timid de fel...cum pot face sa scap de timiditate?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Puteti sa va atingeti buzele intai, ca si cum i-ai da un pupic mai lung. Nu e ca la carte. Nimeni nu era expert la sarutari la inceput. Iti dai tu seama pe parcurs ce ai de facut. Dar incepe incet, finut. Fara limbi bagate in gat si loviri de dinti. laughing
Si e ok sa tremuri, sa fii nervos sau sa ai emotii.

| flixbuster a răspuns (pentru Lostlyric):

Bravo @Lostlyric, raspunsul tau (la obiect) este ca o gura de aer proaspat.

Daca data nasterii din profilul tau este corecta: La Multi Ani, sa fii sanatoasa si... sarutata;)

http://www.youtube.com/watch?v=CAh8okbXN4U

Update: initial am vazut la data nasterii anul '98, mi-au fugit ochii... de aici lumea de 20 de ani. Am vazut acum ca este de fapt '88.

| Lostlyric a răspuns (pentru flixbuster):

Multumesc. Nu te nelinisti, exista un avantaj in confuzia legata de link: daca aveam 20 de ani, nu as fi apreciat atat de mult membrii Cenaclului Flacara.

25 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Ai un singur raspuns bun, cel de la @Lostlyric. Da-i funda, o merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paraseste-o! Daca ea te provoaca sa faci astfel de lucruri necrestinesti, nu merita sa fie iubita ta. Trebuie sa fiti puri pana la casatorie!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru anonim_4396):

Zboara de aici cu religia ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Dumnezeu e mare si te vede. de aia te si face sa fii nervos si timid. ce te faci daca, in mretia lui, te face impotent si nu o sa poti sa faci sex toata viata? nu-l mania, ca dumnezeu e mare si te vede!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru anonim_4396):

Is femeie fraiere. Ce imi face dumnezeu asta al tau? Imi baga un dop in vagin sau ce? Degeaba faceti matanii si va duceti la biserica, si p:s nu accept o religie in care femeia e vazuta ca inferioara sau pacatoasa ca de ce nu? Nu ai pic de respect, incerci sa iti impui credintele pe alte persoane fara voia lor. Daca e asa de mare dumnezeu, unde a fost cand au fost razboaie? Unde e el cand astazi copii din Siria sunt omorati si ramasi fara parinti din cauza razboiului? Spuneti ca daca ne trezim de dimineata e voia lui Dumnezeu. Dar cand e ceva de rau, sau un razboi, dati vina pe oameni. Patetic. In loc sa invatati oamenii sa fie mai buni din suflet, ii faceti sa creada toate prostiile. Chiar vrei sa continui?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

O sa te pasca impotenta, dumnezeu e mare si te vede. nu iarta pacatele, mai ales ca ii pedepseste pe altii pentru tine. nu fi asa arogant, ca te coboara repede de pe muntele pe care te-ai urcat si ii sfidezi maretia!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca nu raspunzi fraiere. Raspunde logic nu intoarce roata ca ultimul prost. Hai zboara de aici. Si du-te la biserica ca ultimul fraier ce se milogeste si pupa in fund o creatura inexistenta ca sa aiba "binefacere".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Si pe aceasta cale le multumesc parintilor tai, care te-au educat extraordinar. Dai dovada de asta prin felul in care raspunzi si prin cuvintele elevate (vezi DEX) si academice (vezi tot DEX) cu care iti ornezi (DEX) incercarile de fraze. Apreciez foarte tare metaforele (dex) si epitetele pe care le folosesti, care arata, inca o data, ca romanul s-a nascut poiet. Ma inclin in fata dvs si va doresc o zi pe masura bunatatii de care ati dat dovada in acest topic. dumnezeu e mare si te-a vazut deja. a citit ce ai scris. si te-a blestemat deja. Amin, aleluia, osana!

| JackR a răspuns (pentru anonim_4396):

Domnu' "poiet" (ca tot vorbeai despre DEX), ai uitat "De trei ori "Traiasca! si o data "Ura!"

| anonim_4396 a răspuns (pentru JackR):

"Traiasca!"
"Ura!"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Trebuie să ai ceva probleme să nu înțelegi că cineva cu numele ăla și o poză cu Satana la profil își bate joc de tine, dar mna.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru anonim_4396):

Avea alta poza atunci.

| Grigore_Bogdan_2003 explică (pentru anonim_4396):

Daca tot ești așa credincios de ce nu știi faptul ca Dumnezeu nu blesteama?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Nu îi schimba nimeni poza în 6 ore.laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Te consideri crestin si ai o poza de profil cu Satan?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

De unde ai tras concluzia asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore_Bogdan_2003):

Dar ce face dumnezeu? Si mai mult decat atat, m-ar interesa de unde stii ce face sau nu face dumnezeu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

SI marmota invelea ciocolata in staniol argintiu...

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Doar saruta-o. Nu e cine stie ce. Cand vei face sex ce faci? Ti-o scoate ea din pantaloni?

| AlecuAlex a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Ar fi frumos laughing)))))))

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru AlecuAlex):

Sa stii. Daca te plictisesti si iti e lene. O lasi sa faca totul si scapi?

| vas69 a răspuns:

Nu poate nimeni sa-i dea ban de pe forum aceluia, cu avatarul satana? el vorbeste de dumnezeu si a pus acel avatar. face pe smecherul, dar e un prost, da-ti ban de pe forum.

| vas69 a răspuns:

Am tot stat, si m- am abtinut de la comentarii, citind toate raspunsurile acelui cu nick,, dumnezeuAdevaratpePamant,,
Dar nu poate nimeni sa-i dea ban de pe forum aceluia, cu avatarul satana? el vorbeste de dumnezeu si a pus acel avatar. face pe smecherul, dar e un prost, da-ti ban de pe forum.