| Anonymous129 a întrebat:

S-au implinit aproape 2 ani de cand m-am despartit de fata pe care o iubeam foarte mult, pot spune ca in mare am trecut peste episod, imi mai aduc aminte de ea acum dar sunt amintiri frumoase. A fost prima mea iubire adevara. Numai ca problema este ca am mai avut 4 relatii dupa ea dar nu am mai putut pune suflet. Iar anul acesta nu stiu ce s-a intamplat cu mine pur si simplu nu am putut sa imi fac o relatie, adevarul este ca sunt si mai timid de fire si nu imi place sa fiu refuzat, de obicei emrg numai al sigur. Am fost refuzat de o singura fata pana acum, s-a intamplat anul acesta prin martie. Cred ca am probleme in a aborda o fata, nu stiu ce s-a intamplat cu mine in ultimul an, poate nici nu am acordat o importanta asa de mare asupra relatiilor anul acesta, dar acum cam simt nevoia unei eprsoane cuc are sa imi petrec timpul, pe care sa o iubesc. Pe toate planurile pot spune ca sunt fericit si am avut noroc in viata dar la nivel de relatii nu stiu am fost mai ghinionist.
Acum vorbesc de ceva timp cu o fata da ceva semne ca m.ar place, nu stiu cum sa procedez, voi cum procedati, intrebati fata sau lasati totul de la sine?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate iesi in club agata fete iale de baut si distreaza-te

| RAY a răspuns:

Man aia prima e in capul tau, restul sunt clonele ei, stai o perioada singur si gata, vrei sa suferi mereu, sa te amagesti?

| Peridava a răspuns:

Tu, de ce le schimbi? Daca o iubeai pe acea fata, de ce v-ati despartit? Doar de dragul schimbarilor? Nu e normal.

Răspuns utilizator avertizat
| Peridava a răspuns (pentru Anonymous129):

Pentru altul? Dar tu ce ai facut sa o tii linga tine? Nu cumva prin atitudinea ta ai indepartat-o?

Răspuns utilizator avertizat
| Peridava a răspuns (pentru Anonymous129):

Adica ai iubit-o pentru ca si-a batut joc de tine? Zau ca nu inteleg. Sau, ce intelegi tu prin "a iubi"?

| Peridava a răspuns (pentru Anonymous129):

Poate "sapind" aflam cauza reala a problemei tale.

| cristi10grei a răspuns:

rolling on the floor te crezi numai tu in situatiea asta happy eu cu fostele si acum mai comunic si ne aducem aminte de unele chesti e ceva normal coane