| timidu89 a întrebat:

Sa aveți șansă să faceți sex cu o tipă măritată, care arata acceptabil sau mai pufoasa, ați face-o? Mai mult pe cei singuri dar pot răspunde si cei insurati.

39 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii fac cu nevestele lor.
Sunt maritate?
Sunt.

| Drimmero a răspuns:

Pufoasa? Zi bre direct grasa. N-as face-o, nu-mi plac grasele.

| timidu89 explică (pentru Drimmero):

Obeza cu pufoasa puțin, nu e totuna

| Drimmero a răspuns (pentru timidu89):

Nu am zis obeza, nici obeza nu e acelasi lucru cu supraponderala. Oricum ai da-o, niciun grad al kg in plus nu intra in preferintele mele.

| timidu89 explică (pentru Drimmero):

2.60 și 60 chiar 65 e decenta zic eu. Am văzut la unele, altele sunt grase și au sub media greutate-înălțime. Eu nu aveam burta vizibila la 76 kg și 1.70 cm. Acum nici mâncat nu am 76. Nu vreau sa slăbesc mai mult de 73 sau 72. Unele schiloade nu ma atrag sa vreau sex cu ele.

| Drimmero a răspuns (pentru timidu89):

Atata timp cat sunt proportionale, aici nu ma refer la modele sa fie tipla, cat de cat acolo raportat la inaltime si greutate, unele sunt voluptoase de fel pentru ca aia e constitutia lor si cred ca ele ar fi ideale, dar cand ai 1.60 si 80 de kg nu prea mai esti proportionala...

| timidu89 explică (pentru Drimmero):

Pai nu 20 kg sau 15 peste înălțime e enorm la tipe. Am zis și eu de 80 kg sau 90 nu vreau. Ca are 1, 75 sau 80 tipa da, dar sunt rare

| Mosotti a răspuns:

Normal ca asa face-o, de ce nu?

| timidu89 explică (pentru Mosotti):

Ca nu e slim ca în reviste. O data merge, chiar de mai multe. Asa zic și eu ca as face-o. Ca nu fur femeia, i-o trag și atât.

| Mosotti a răspuns (pentru timidu89):

Pai ce o fur eu? Daca vine de buna voie nu e furt, daca imi place si o vreau pentru mine, poate divorta, nu e problema.
Furt e cand iei ceva cu forta sau fara sa consimta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde cit de normala la cap e. Sa nu fie enervanta. Sa nu fie crestinopata. Sa nu fie psihopata. Sa nu fie obsesiv-compulsiva ca vara-mea. Sa nu fie de-aia cu "Dar vai, eu nu fac ASA CEVA!" si alte dume de-astea. Daca e desteapta si pufoasa, poate sa slabeasca. Daca e proasta/dementa, slabe sanse sa isi revina... P.S. Ca e casatorita, mi se rupe. Ar fi totusi o idee sa aflu mai intii DE CE se baga la asa ceva. Daca e cu vreun dement violent si nu are sange in ea sa il lase pe ala si cauta afectiune si normalitate la altii, cu riscul ca dementul sa afle si sa le rupa picioarele si alora... mai bine nu.

| timidu89 explică (pentru GabiDumitrescu):

Sa muște sau cine știe ce când e pe culmile placerii. Sa nu fie de aia ce da la cap sau cu crize incontrolabile. Te bagi dar sa ști cauzele și problema, nu asa, ca e buna de pl tongue

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru timidu89):

Si daca musca sau te ia la palme, ce? Esti barbat sau cirnat?

| timidu89 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu ai văzut ce zicea nea Jijel? De ma doare mie nu îmi place asa, nu vreau rolling on the floor asta becaliotu, bani o făcut, dar cred ca la fotbal e pe lângă tare. Carnat7csa nu mi-l muște, ca mi-l mai trebuie. Impotenți sunt și pana în 30 ani, nu ma număr printre ei.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru timidu89):

Poate sa te doara dupa un pic. Gen una care ti-o suge pana nu mai ai nici o picatura si dupa aia ti-o ia la palme. Eventual si un pumn in oo. Decit deloc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as face daca e pufoasa nu mă atrag deloc grasele, să mă caute în altă viață laughing
Daca arata acceptabil poate, daca e grasa nici dacă mi ar da bani nu as face nimic cu ea.
Contează tie să îți placă de ea nu noua, eu pun foarte mult preț pe aspectul fizic.

| timidu89 explică (pentru anonim_4396):

La mine merge și mai pufi, dar nu gen de nu ii găsești supapa rolling on the floor numa sa nu Base ca purceaua laughing)

| OmBanal33 a răspuns:

Trebuie sa vad cum arata femeia, nu prea conteaza neaparat volumul, atat sa nu fie exagerat de grasa, sa ma invelesc cu ea laughing

| timidu89 explică (pentru OmBanal33):

Corect. Decât șnur total, mai bine pufoasa puțin.

| AdeLeu a răspuns:

N-as accepta vreodata cu o femeie intr-o relatie/casatorita. Iar de pufoasa, nu e genul meu.

| timidu89 explică (pentru AdeLeu):

Dacă e buna în draci, contează ca are bărbat sau gagic? tongue

| DonEduardo a răspuns (pentru AdeLeu):

Ti-as da funda.

| AdeLeu a răspuns (pentru timidu89):

Conteaza, asta spune multe despre ele. Ce nu as vrea sa mi se intample mie, nici eu nu fac la randul meu. Simplu.

| Kiran a răspuns:

Daca e maritata. clar nu e ok, iar in legatura cu pufosenia, fiecare alege ce ii place. pana la urma e doar o seara si nu restul vietii happy

| timidu89 explică (pentru Kiran):

Da. Unii se duc cu grasune și pe urma plâng ca i au lăsat femeile. O aventura nu te leagă de ea pe veci. Eu grasa nu îmi iau, ca poate nu slăbește niciodată. Nu înseamnă că dacă o susticsi se rezolva repede problema. Ori când se vede arătoase își cauta pe altul laughing

| cehos69 a răspuns:

Daca e grasa sa duca dracu ca n-am ce sa fac cu ea

| timidu89 explică (pentru cehos69):

Fac treaba bună cică, ce ești anti pufoase total? rolling on the floor

| cehos69 a răspuns (pentru timidu89):

Prefer sa sar in pul* goala pe geam de la etajul unu decat sa ma culc cu una grasa, mie imi plac alea mai potrivite de inaltime si slabute.
femeia trebuie sa fie slaba, la barbat se accepta burta mare, ca e jupanul.

| timidu89 explică (pentru cehos69):

laughing) una slaba de ce sa vrea un burtos?

| cehos69 a răspuns (pentru timidu89):

Am un coleg de 19 ani, ba e urat cu spume si are burta mare si are o gagica te lingi pe degete, trasa prin inel.
nu stie nimeni ce a vazut la el, ca bani nu are, masina are da e luata in rate ii da tot salariu lui taica-su in casa laughing
prostul abia are 12 clase si aia e la cibernetica

| timidu89 explică (pentru cehos69):

Depinde de mulți factori, e ea a arata, nu își vede potențialul, fie are situație foarte bună. Ori pentru ca are masina. Aia doar ei știu. Nu ai mașina ești rău văzut, cred eu

| Danny28 a răspuns (pentru timidu89):

Până și fetele grase vor băieți cu abdomen perfect laughing

| timidu89 explică (pentru Danny28):

Las ca când vad jucăria mea uita de pătrățele rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru cehos69):

Urit, burta. Bani nu are, masina are, irelevant. E destept? Jovial? Ai ce discuta cu el? O are de vreo 20 de centimetri? big grin

| timidu89 explică (pentru GabiDumitrescu):

Degeaba e mărime, dacă potenta e slaba sau deloc laughing Eu sunt slim fit sau aproape, broscoiul ala raios nu sunt. Mașina nu am, ea sa aibă nu merge?

| timidu89 explică (pentru cehos69):

Sa dea un tel când sunt ok, sa vada sunt bun măcar in pătuț rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru timidu89):

Asta e partea a doua. In cazul mentionat, pe la 20 de ani e imposibil sa nu ai si potenta din belsug, asta daca nu cumva esti extrem de bolnav/drogat. Legat de tine, tot vad ca iti pui intrebari stupide pe aici si cauti plusuri in mizerii materiale. Cel mai mare plus, ala care straluceste ca diamantul pentru femeile adevarate, e increderea in sine. Plus ceva inteligenta si o atitudine pozitiva in general.

| tasr123 a răspuns:

Nu vreau sa ma pierd printre straturile de tesut adipos (slanina).

| Biganonymusboss a răspuns:

Sa nu fie deloc pufoasa la burta si sa fie pufoasa la buci