| VonStauffenberg a întrebat:

Sa fim seriosi acum, fara glume si fara prosti:Cati dintre voi v-ati masturbat? raspundeti sinceri.

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Frate...HIM(EN).
Cand bagi in intrebare texte din categoria "fara glume", "fara mistouri", "exclus baietii, anunt doar pentru fete" (wtf?) - e ca si cum ceri, ne rogi, ne implori sa te luam la misto. De ce?
Pai daca ai fi un baiat destept ai pune o intrebare astfel incat sa te ia lumea in serios.

Acum, la treaba...
Sfatul medicului - psihologul ti-ar recomanda o relatie, pana mea, ai o varsta, cat sa mai lustruiesti piticu'...
Sfatul medicului - fizioterapeutul ti-ar recomanda sa mai schimbi mana din cand in cand, ca ti se dezvolta excesiv musculatura de la un singur brat
Sfatul batranesc - fie doamna cat de buna, tot eu mi-s stapan pe p***

Mai tarziu, o sa vezi ca, insurat fiind, sau intr0o relatie mai lunga, vor veni momente cand doamna "are o migrena", n-are chef, "e obosita". O sa-ti raspunzi singurel la intrebarile astea atunci.

10 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sincer:eu nu

| R_8074 a răspuns:

Cred ca toata lumea a incercat laughing

| FericituIndragostit a răspuns:

Ce te intere pe tine cand si-o dat cineva la laba?

| Miriam55 a răspuns:

Săracul... Eşti demn de milă.

| SkyZ0 a răspuns:

Cine nu se masturbeaza nu e barbat adevarat laughing) si cumzice leonardo mai schimbati mana ca se dezvolta musculatura pe o singura mana laughing)

| jubike a răspuns:

Eu nu am incercat si nu am degand

| Cosmin86 a răspuns (pentru jubike):

Sigur ca da laughing

| compaq15 a răspuns:

Frate, eu o zgudui in fiecare zi laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-e rusine sa spun ca m-am masturbat si o mai fac si acum chiar daca mi-am inceput viata sexualabig grin
Dar Tu te-ai masturbat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca o sa iti raspunda sincer happy.
Fiecare o face.
E cum ai intreba, cine s-a uitat o data in viata la un film porno.
Daca ti'a placut te'ai mai uitat daca nu a ramas doar o amintire, asa si aici.
Dar de ce s'ar amagi cineva cu asa ceva si nu ar trece direct la sex /dragoste nu inteleg thinking Si aici ma refer si la filme si la masturbare.